Videti jedan post
Star 17.11.2023, 18:45   #23
casper
Super-Moderator
 
casper's Avatar
 
Registrovan/a dana: 14.04.2008
Mjesto: Zagreb
Postovi: 5.173
Downloads: 334
Uploads: 21
Rekao HVALA: 48
Zahvalili mu 1.754 puta u 1.310 Postova
Instrumenti: Genos2
casper ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Mogla je to Yamaha i bolje ali ako malo razmislim, nije im bila nikakva sila. Nastavili su utabanim putem starog Genosa i napravili nasljednika koji će osigurati daljnju prodaju. Dodali su "samo malo" ali dovoljno da zadrže stare korisnike i isto tako, ovo je instrument koji će privući i one koji su nezadovoljni Korgovom i Ketronovom politikom.

Mnogo je negativnih komentara i očito je da su ljudi očekivali da će Yamaha ponuditi više. Doista, besplatna nadogradnja starog Geonsa na verziju 2.0 bila je veći veći napredak u odnosu na Genos 2.
Yamaha nas je prvo razmazila, a onda je malo stala na loptu. Zato ne treba biti razočaran jer je Genos2 dobar instrument koji ima potencijal. Nešto se šuška da bi i Genos2 u određenom trenutku trebao doživjeti veću nadogradnju.

Spomenuo sam već, stabilnost i kompatibilnost je ono što ja očekujem od instrumenta. Kompatibilnost je osigurana i tu nema dvojbe, a za stabilnost mi je dovoljno tvorničko jamstvo od 5 godina koje Yamaha daje na ovaj instrument.

Možda ću već idući tjedan imati Genos2 pa se nadam da će za vikend biti vatreno krštenje.
Jedino mi žao što osoblje, gosti ili slučajni prolaznici namjernici neće prijmetiti ništa novo, bolje i drugačije. Ovo je naravno šala (kada kažem da mi je žao), kupujem je jednostavno zbog sebe i zbog osobne potrebe da imam/sviram novu "igračku".
casper je offline   Reply With Quote
Ćlan 3 Vam se zahvalio, casper, za koristan post:
Bokic (18.11.2023), tonijo (17.11.2023), tyros2 (17.11.2023)