Videti jedan post
Star 10.11.2023, 10:53   #8
Alen P
Odomaćeni član
 
Registrovan/a dana: 18.11.2007
Mjesto: Čakovec
Postovi: 657
Downloads: 381
Uploads: 6
Rekao HVALA: 2
Zahvalili mu 70 puta u 68 Postova
Instrumenti: Tyros 4
Interesi: Muzika, religija
Alen P befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Alen P pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Citat:
Originalno postovano od flosarka Pokaži Post
Ne znam osobno jer Medeli nisam testirao ni poznavao prije.Jedino što sam pogledao više testova između Yamaha Psr SX900 i Medeli AK-X10 i na svakom ljudi tvrde da je Medeli potpuna konkurenca toj Yamahi pa pitaj boga.
Uostalom Medeli je posve sve ritmove i ostalo kopirao sa SX900 tako da nema logike da Medeli ne bi zvučao jednako ima bolju tehnologiju od Psr SX-900 to jest napredniji je nešto više odnosno po toj logiki bio bi onda SX900 slabiji od SX700 a to naravno nije tačno jer je puno bolji.
Casper, ne znam kome je kad Kinez platio za autorsko pravo a sve kopiraju.

Medeli vrijedi novce koje košta jer puno daje. Ne znam jel s update-om sad postoji opcija za lyrics.
Medeli je loša kopija Yamahe. U svim ritmovima kao da je bubanj iz Standard seta, još od psr1000.
Prijelazi na stylovima u tvorničkim ritmovima su smiješni u odnosu na Yamahu.
Prateće gitare u tvoričkim stylovima su potpuno neuvjerive, dinamički odudaraju od ostalih kanala u ritmu.
Mnogi soundovi koje možemo čuti su smiješni i daleko od bilo koje serije od psr700 na ovamo; netko je spomenuo da je 80% ritmova na Yamahi iskoristivo, dok na Medeli-u 80% nije što je točno.
Klavijatura ima potencijala te s obzirom na količinu memorije se može dosta "izvući" iz nje.
Alen P je offline   Reply With Quote