Videti jedan post
Star 29.11.2005, 00:17   #21
cevap
Vredan član društva
 
Registrovan/a dana: 10.08.2005
Mjesto: Danska
Postovi: 223
Downloads: 4515
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
cevap befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Citat:
Originalno postovano od kreso
E Fico hvala ti ko bratu.
Stvarno ovo nisam znao pored svih godina iskustva.
Sad i sam vidim da mi samo MIDI poznaje preko kabla.
Znaći trebao bih izbaciti video interface i upucati USB kartu u synth. Hoće li PA 80 prepoznati USB katu, ili trebam ukucavati nekakav noviji software u nj. ?

@cevap

E moj jarane, lako se tebi sprdat kad imaš formuli 1 (Pa1X Pro)
Pa80 serijski nema mogučnost priključka na USB. OVo što je Fico reko ću svakako isprobat i ako mi to uspije mislim da ne trebam više niti jedan synth. Jer osim 9 User setova na HD-u plus nešto s FD-a imat ću još dodatnih 9 na USB sticku (barem se nadam). Jedino me hebe u mozak dali Pa80 softwarski poznaje samo 9 User mjesta, jer ja na HD-u imam mjesta za najmanje 200 setova. Znam da češ sad skočiti i pitati koji će mi qrac toliko stylova, no radi se o tome da ja svaku pjesmu orginal radim ritam i pod STS stavljam instumente koji mu pripadaju. Znam da vam je večini to glupo, ali ja već imam preprogramirano sve tvorničke stylove + usere na HD-u. Za sad još imam mjesta, ali planiram i za budučnost. Banka 1 mi je za pjesme od A-C, banka 2 za pjesme od D-F itd.
kad mi već KORG nije dao mogučnost beskonačne pohrane gotovih aranžmana na čitav HD, onda si ja sam slažem kako mi paše 8)
Pozdrav
Necu ti reci da je glupo, jer i ja tako radim, s tim sto ih ne stavljam po abecednom redu, vec ubacim u prazan slot, ili prepishem preko neke polke ili valcera, od onih fabrichkih sto mi ne trebaju, te zapishem sebi na papir, onda kad mi treba samo pozovem.

Jedino u mome sluchaju je bolje shto ja imam mjesta za mnogo vishe stylova. Ako je i to malo, onda sa svake diskete mogu pozivat po 96 stylova. Faktichki mi i ne treba ni USER ni Direct HD. Sve mogu vuci sa DIRECTFD (diskete), malo sporije ide, ali je opet ok. Dok on to uchitava, uzmesh malo da se majmunishes na mikrofon, i pitash gdje je kum, izgori mu kesa, oshini po prashini i slichne zajebancije.....
cevap je offline   Reply With Quote