Videti jedan post
Star 11.02.2016, 19:41   #81
casper
Super-Moderator
 
casper's Avatar
 
Registrovan/a dana: 14.04.2008
Mjesto: Zagreb
Postovi: 5.168
Downloads: 334
Uploads: 21
Rekao HVALA: 48
Zahvalili mu 1.750 puta u 1.306 Postova
Instrumenti: Genos2
casper ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Može se koristiti uređaj poput B-Control BCF2000 ili pokušati s nešto jeftinijim varijantama midi controlera poput Evolution UC-33e, Akai MIDIMix, Behringer X-Touch Mini ...

Nego Tonči, moram te pitati vezano uz iskustvo mikrofonije koju spominješ. Da li se tebi događa mikrofonija i ako da, koje frekvencije i koliko učestalo. Jer, moram priznati da do sada na svirci nisam doživio da zacvili mikrofon. Baš sam ovu subotu imao neke "goste" kojima su trebali mikrofoni za gitaru, pjevanje, igrokaze i svašta nešta pored toga. Sve sam mikrofone izvukao ispred zvučnih kutija i mislim si, ako potegene cvilit držim prst na "okidaču". Prvo sam smanjio efekte na pola jer su to "pravi profići", njima oni ionako ne trebaju. Krenuli oni, dignem master, sve 5, dodam efekte po malo, opet ništa (mislim na mikrofoniju) ... Idem s masterom preko nule ...
Niti M od mikrofonije, super je osjećaj da nisu postojale niti naznake cviljenja.

Zato me zanima da li tražiš riješenje jer već imaš neugodno iskustvo ili samo pušeš na hladno?

Promijenjeno od casper (11.02.2016 u 19:46 sati)
casper je offline   Reply With Quote