Tema: Korg Pa3X Le
Videti jedan post
Star 11.01.2016, 09:25   #98
mimiki
Stvarno kod kuće
 
mimiki's Avatar
 
Registrovan/a dana: 04.10.2007
Mjesto: Batajnica
Postovi: 1.074
Downloads: 1564
Uploads: 11
Rekao HVALA: 21
Zahvalili mu 79 puta u 74 Postova
Instrumenti: CharlesLakOB
Interesi: CharlesLakOB
mimiki befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
mimiki pošalji poruku preko AIM messengera mimiki pošalji poruku preko MSN messengera mimiki pošalji poruku preko Yahoo! messengera mimiki pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

moje misljenje je da je pa3xle skroz dobra klavijatura I da nema potrebe doplacivati mnogo za pa3x

razlike su po meni od stvari koje ja koristim bitne,inace koristim pa3x

prednosti pa3x - 1.ima slidere potenciometre I vise drugih nekih precica,dva reda performance sto meni mnogo znaci jer npr u drugom redu poredjam samo terce ili kako kome odgovara uglavnom bolje kad ima vise zbog organizacije I brzeg pristupa performansi 2.jaca konstrukcija 3.maxx audio(koji po meni i nije neophodan moze se i bez njega ali je koristan)

prednosti pa3xle - 1.Veci i dosta osetljiviji displej sto ubrzava bar meni rad sa klavijaturom I to mi je bitna stavka 2.Softverski je bolje odradjen sto je isto jako bitno (dosta je brzi od pa3x,mnogo brze se pali klavijatura,3 puta brze ucitava semplove i setove,tkao da kad se pakuje I prepakuje set to ce se mnogo brze odraditi na pa3xle(snimicu jednom razliku video zapisom koliko npr ucitava jedan te isti sempl pa900 i pa3x),ima nekih isto korisnih dodotaka u OS-u,npr kad udjes u songbook u pa3xle ima opcija init songbook a to je opcija koja brise sve pesme i songbook-a dok na pa3x mora manuelno to da se radi barem na pa3x nisam nasao tu opciju na klavijaturi,onda npr boje u useru u LE kad hoces da slozis ima opcija DELETE,COPY,PASTE sto je isto ok ako si npr obrisao neki sempl pa hoces da obrises iz usera ili ako hoces boju da premestis na drugo mesto to se jako lako radi,tako I za ritmove isto ima opcjia u padajucem meniju za delete I premestanje sto je isto super

nekom mozda nista od ovog ne treba,ovo je moje misljenje a najvise mi se svidja kod LE ta brzina,tj najvise me nerviraju sto su pa3x napravili tako sporog u ovom veku I sa ekranom kao da se tek pojavila touch screen tehnologija...
__________________
dok na ruci imas prst ne mora da bude cvrst!
mimiki je offline   Reply With Quote