Videti jedan post
Star 29.06.2014, 21:51   #3
SMusic studio
Vredan član društva
 
SMusic studio's Avatar
 
Registrovan/a dana: 23.05.2014
Mjesto: Srbija
Postovi: 198
Downloads: 5
Uploads: 0
Rekao HVALA: 28
Zahvalili mu 36 puta u 27 Postova
Instrumenti: Yamaha NP-V80, Digitech VL3D, Roland BK-9
SMusic studio ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Sad mi je tip odgovorio, firma je u Londonu, poslao mi je sve podatke firme, kune se da je sve regularno. Cene su niske jer navodno uzimaju instrumente direktno od proizvođača i imaju posebne diskontne cene, mislim da su u pitanju neki arapi:

Company name: ARJUNAN LIMITED


(Registered No 07695252)


The Address of our Company is Registered Office
4A BLAKE MEWS, KEW GARDENS, SURREY, TW9 3GA, UNITED KINGDOM




http://ukdata.com/company/07695252/ARJUNAN-LIMITED

Lik se zove Mohammed Fadil

Mogu ovde da pošaljem i original prepisku sa njim ili nekome ko hoće da vidi i pročita. Sve izgleda realistično, ali ja ipak ne verujem, mada me kopka cena opasno. Pitao sam ga konkretno za Rolanda BK-9, cena mu je sa svim troškovima, porezima, taksama i slanjem preko DHL-a da ga dobijem na kućnu adresu 1550$ !!! To je manje od 1200 evra, a kod nas taj Roland košta 1990 evra. Takođe garantuje da je proizvod 100% originalan, u originalnoj neotvorenoj ambalaži za svim sadržajem koji sleduje uz instrument. Takođe šalju i fakturu,garanciju, ugovor o plaćanju, putni list i propratni broj pošiljke da mogu da je pratim preko netagde se nalazi. Ali to sve kada im uplatim ovu cifru isključivo preko Western Union-a.

Ajd sad budi pametan pa rizikuj ! Cena je niža za 800 evra.
__________________
Svaki uređaj radi na beli dim. Kada taj beli dim jednom izađe, uređaj više neće raditi.
SMusic studio je offline   Reply With Quote