Tema: Mrzim...
Videti jedan post
Star 20.02.2008, 16:39   #26
Edis85
Drugar foruma
 
Edis85's Avatar
 
Registrovan/a dana: 04.12.2006
Mjesto: Slovenia
Godina: 38
Postovi: 75
Downloads: 611
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
Instrumenti: Korg PA800 & Korg Triton Classic
Interesi: SvAsTaRa
Edis85 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Edis85 pošalji poruku preko ICQ messengera Edis85 pošalji poruku preko AIM messengera Edis85 pošalji poruku preko MSN messengera Edis85 pošalji poruku preko Yahoo! messengera
Daumen runter

1. najvise mrzim kad moram postaviti i spakovati sve ozvucenje + klavjeture to mi je najgore
2. mrzim kad dojde pjevacica dobra treba sa momkom ili muzem a cujem da se pegla non stop i dolazi sama a bas kad ja sviram dojde sa kim
3. mrzim kad dojde pjevac nema pojma sta je visoki, sta je echo sta je hall, i nesto okrece po mikseti koda je DJ, koda mixa , i kaze dobro zvuci a ono nerazumijes ga sta pjeva kolko je echa dao il da hall pa misli da je echo
4. kad se za*b*vam 2 sata da ustimam sound a na kraju zvuci po k***
5. kad kasnimo na svirku pa postavljam kad ima puno raje u diskoteki
6. kad dojde pjevat pjevac koji nema blage veze sa pjevanjem covjek izbacivac
7. kad mi kaze gazda morel se spustit malo cjena posto nije bilo tolko posla (a kad ima posla nekaze dacemo vam po 20 eura vise bilo je posla nama bi ga sintom od glavu)
8. kad mi dojde kakav pjan covjek pa oce neku pjesmu, da mi kaze pa me ispljuje cjelog OKUPA
9. kad pjevacica distonira za po tona uvjek i pisti posto je pojela premalo jaja
10. kad se pjevac il pjevacica ili ja pa se nezna ko koga ganja
11. kad napravim pauzu samo sto sam sjeo 5 min zapalio cigaru dojde gazda ajmo momci svirat po sata vec sjedite
12. kad odem sjeban na svirku pa napola spavam i zvuci k*** pa mi kazu svaka ti cast ubijas
a sam znam da to nije bilo 1/4 sta znam i obratno
13..... naslo bi se jos sta to sam se sjetijo pozdrav od mene za sve na forumu
__________________
Triton je moja droga!
Edis85 je offline   Reply With Quote