Tema: Nki u SF2
Videti jedan post
Star 26.02.2014, 02:35   #15
tranzit
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 25.03.2006
Mjesto: tamo daleko
Postovi: 5.282
Downloads: 46
Uploads: 1
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 1.121 puta u 936 Postova
Instrumenti: sve sto daje bilo kakav ton od sebe
Interesi: nezainteresovan sam
tranzit ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Citat:
Originalno postovano od kosmajac1 Pokaži Post
Gluposti.. kao prvo na kontaktu 4 vec postoji program change samo napravis instrument banku i nista vise semplovi koji su u instrument banci menjaju se po redu menjanjem boja na klavijaturi. ne treba ti posebna skripta
Uvijek sam, ama zaista uvijek zeljan znanja, molim te ispricaj mi sto vise o toj sampling tehnologiji jer sam vrlo mlad i nisam se jos imao vremena baviti svim tim komplikovanim stvarima, pa onda svakoga slusam, a ljudi k'o ljudi svasta pisu i pricaju, tako da covjek na kraju ne zna sta je istina, a sta nije.

Citat:
Originalno postovano od kosmajac1 Pokaži Post
a drugo ne trebaju ti "2000e samo za materijal" a ni 16gb rama i ne znam kakvi procesori to su dezinformacije. verovatno tako pises zato sto i ne koristis kontakt.
Ama rekoh ti da sam mlad i da nisam jos ni ukapirao kako uopste funkcionise taj Kontakt ili kako se vec naziva to cudo, a kamo li kako se koristi. Nego sam cuo da to cudo zestoko radi pa velim da to mora da trosi mnogoooogo procesora i RAM-a

Citat:
Originalno postovano od kosmajac1 Pokaži Post
Drugo, ja vec dugo koristim kontakt 4 za svirke, kontakt koristim za ARANZER + SOLO (ubacio sam poznati set sa PA800) a moja PC konfiguracija je 512mb ram i procesor 2.7ghz i nikad mi se nije desilo da zakoci na svirci ili da krci. Latencija(kasnjenje) je minimalno i neprimetno u real time-u. Toliko o tome. pozdrav
I citav taj poznati set za PA800 ti mozes da ubacis u Kontakt i da sa tim malim procesorom i samo 512MB radne memorije to radi kako treba. Genijalno !!!! Kako sam bio u zabludi, hvala ti do neba. Znaci ja bih bez veze bacio tolike pare za neku ogromnu memoriju i procesor, bez ikakve potrebe. Divno je sto postoji ovaj forum gdje covjek zaista moze da nauci prave stvari i da ne baca novac bez potrebe.



Nemoj da bi se neko smijao, ne kvarite mi uzivanje.

Promijenjeno od tranzit (26.02.2014 u 02:36 sati)
tranzit je offline   Reply With Quote