Tema: Korg Pa600
Videti jedan post
Star 01.11.2013, 21:22   #1472
rolandx
Stvarno kod kuće
 
rolandx's Avatar
 
Registrovan/a dana: 23.12.2012
Mjesto: Okolina Kolonije
Postovi: 1.057
Downloads: 159
Uploads: 12
Rekao HVALA: 58
Zahvalili mu 177 puta u 164 Postova
Instrumenti: Korg Pa600, Yamaha MotifXS6, Yamaha EMX5000, EV1503, Shure PG30...
Interesi: Druženje, muzika....
rolandx ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Evo uploadujem ALI ponovicu da ne citiram post.. isti fajl sam prebacio na drugu micro sd i nece da radi set. Na kartici je napisano cini mi se KORG DS-11 ili tako nesto. SET PREUZMITE OVDE

Zasticen je ... za one koji nisu citali ranije postove.
Dodato:
Citat:
Originalno postovano od zeljko Pokaži Post
Da nisi mozda ucitao i GLOBAL ?Ako jesi onda vrati na fabricko stanje i ucitaj ponovo set ali bez globala.

Probao sam i sa mojim globalom i sa njegovim na mom setu... nije global u pitanju, probao sam i sa fabrickim... Svaki ritam je zakljucan kao i svi elementi koji vuce ritam. Nije dozvoljeno cak ni da ga menjam u record-u ...
Dodato:
Citat:
Originalno postovano od Todorgm Pokaži Post
PItas ove iz sky music-a i saznaces kako se to radi

Da da da.... Imam utisak da si ti krtica ( iz sky) ... Salim se... Mislim da bi odgovor bio ,,zini da ti kazem" Ali mislim da je sa njihove strane OKRUTNO da i to malo sto su dali na kasicicu zakljucavaju i prave nam probleme.
Dodato:
Dodao bih da je ovo izgleda bilo zrelo da se otvori nova tema. Ukoliko je moguce da moderator fino otvori novu temu i premesti postove pa da tamo nastavimo... IZVINJAVAM SE sto sam uopste i krenuo ovde da pisem ... imam utisak da ce se ovo povući mnogo postova...
Dodato:
.
.
Pisano je o ovome na jednom forumu ...

http://www.korgforums.com/forum/phpB...er=asc&start=0
Dodato:
.
.
.
You can backup your licences but only with iLok, not with syncrosoft. iLok offer a service for $30 a year if memory serves me right, whereby you can retrieve your licences in case your Dongle goes bad or gets stolen.
__________________
PRE PUŠTANJA JEZIKA U POGON, OBAVEZNO PROVERITI DA LI JE MOZAK UKLJUČEN.

Promijenjeno od rolandx (01.11.2013 u 22:59 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
rolandx je offline   Reply With Quote