Videti jedan post
Star 23.08.2013, 16:08   #4
Beethoven
Odomaćeni član
 
Beethoven's Avatar
 
Registrovan/a dana: 15.03.2007
Postovi: 605
Downloads: 1023
Uploads: 1
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 105 puta u 92 Postova
Beethoven befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

"Mala razlika u kvalitetu a velika u ceni" je omiljeno narocito nasim muzicarima jer nam je standard takav kakav jeste. Da nam je standard bolji ne bi se time bavili vec bi uzeli ove od 5000e i onda bi razlika u zvuku bila mnogo veca i osetna .

Jos jedan razlog za tu malu razliku je i nepoznavanje opreme dovoljno.

Ali smo zato za automobile tata-mate. Ni jedan muzicar se nece sloziti da je mala razlika u voznji izmedju Punta 2001. i neke mecke 2012. recimo. Ja tvrdim da jeste jer se i u Puntu vozim isto ko u mecki tj. stignem tamo gde sam posao.

Za mene je izmedju ovih mikrofona ogromna razlika u kvalitetu i cene su sasvim normalne. Za druge ce to biti samo male razlike... Ali, ja sam muzicar a ne vozac neki na trkama ili ne znam, u toj bransi...

Ali... Da podsetim, standard i mesto gde zivimo je krivo za sve.

Pozz

P.S. Setih se pa da dodam . Takodje verujemo i u cuda. Recimo, platio mixetu 200e i ubedjen je da radi odlicno i bolje od mixete recimo od 1000e. Tvrdim da je nemoguce. Volimo da uradimo nesto tako, to nam je u krvi. Ali, opet ponavljam, ne krivim nas ljude, krivim standard. Da nam je standard drugaciji, bilo bi sve drugacije i realno.
__________________
JBL!

Promijenjeno od Beethoven (23.08.2013 u 16:12 sati)
Beethoven je offline   Reply With Quote