Videti jedan post
Star 05.11.2012, 14:11   #1
mklavijatura
Drugar foruma
 
mklavijatura's Avatar
 
Registrovan/a dana: 01.09.2009
Mjesto: Nis
Postovi: 72
Downloads: 483
Uploads: 2
Rekao HVALA: 14
Zahvalili mu 8 puta u 7 Postova
Instrumenti: Roland E-A7
Interesi: Medicina, muzika
mklavijatura befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard WiFi problem Nokia 5530 Xpress Music

Pozdrav svima na forumu! Imam problem sa jednim wlan-om u okolini. Tako imam fine komsije, pa delimo sve, bar do skora tako bese Konekcija je bila odlicna, brzina zadovoljavajuca, sve do pre nekih nedelju dana. Iako mi i dalje prepoznaje konekciju, i konektuje se, ne ocitava ni jedan sajt, ni preko jednog browser-a (a pokusao sam sa operom, UC browser-om, i onim iz telefona). Ime konekcije je HG530 ako ti ikome ista znaci. Koliko se secam, mada nisam siguran, ali mislim da sam uspevao u medjuvremenu da se konektujem u gradu preko drugih wlan-a. Da li neko zna u cemu moze biti problem, da li je do telefona ili u nekom podesavanju? Inace nisam rekao je wlan otkljucan i dalje, i jos jedna stvar, kada se povezem, i odem u Connection Manager, tamo gde pise status u produzetku stoji Conn. (sto bi bila valjda skracenica od connected) a posle toga u zagradi se smenjuju, cas pise (active) cas (inactive). Toliko od "simptoma" ako neko slucajno zna u cemu je problem, bio bih mu zahvalan. Hvala unapred
mklavijatura je offline   Reply With Quote