Videti jedan post
Star 27.04.2012, 14:12   #23
ЂолеПФК
Ovaj baš voli da kuca
 
ЂолеПФК's Avatar
 
Registrovan/a dana: 03.02.2012
Mjesto: Leskovac
Godina: 29
Postovi: 356
Downloads: 19
Uploads: 17
Rekao HVALA: 25
Zahvalili mu 45 puta u 45 Postova
Instrumenti: Korg PA60,Alexander Hermann
Interesi: Muzika,Partizan...
ЂолеПФК befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
ЂолеПФК pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Dr Neso, prvo, jasna su mi sva pravila i nisam nenormalan da postavljam intro na forum i time rizikujem ban, ja sam ova dva snimka postavio da bi mi iskusniji muzicari rekli na cemu da poradim i za toliko sam pametan da ne postavljam intro ili midi.Sta meni znaci ako postavim intro, midi ili sta vec?Da li cu nekako da napredujem od toga?
Da zavrsim s tom pricom, koristio sam ritam ,,Rumba - sudo'' , a boja koju sam koristio odnosno terca se zove ,,Em Jamaha'' . Ceo taj set mogu da postavim za download ili da posaljem Vama na PP da proverite ako imate adekvatnu klavijaturu, ne razumem se sad u formate.Takodje ukoliko to zelite mogu da snimim mobilnim telefonom, znam da nece da se cuje kvalitetno kao ovim kablom, ali nasao sam se uvredjenim i ,,ukaljanim'' vasim komentarima i zelim da vas razuverim, a ne znam koja Vam je namera bila.Vama na cast ide ovo sto ste napisali.

@tranzit Profesore, prostim recnikom, u odnosu na prosli snimak i vas komentar, smanjio sam solo i onaj master volume A drugi deo mono - stereo ne razumem.U kom smislu da rasirim?Ne razumem se ja u ta podesavanja, samo namestim jacinu zvuka i snimim.

@koja Sto se prvog dela tice sve sto sam napisao ,,doktoru'' Nesi vazi i ovde, ovo uopste nije namenski ritam za Dodji da mi ruke grejes. Pozdrav!
ЂолеПФК je offline   Reply With Quote