Videti jedan post
Star 30.03.2012, 01:17   #49
zeljko
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 03.01.2009
Postovi: 1.285
Downloads: 561
Uploads: 21
Rekao HVALA: 170
Zahvalili mu 244 puta u 239 Postova
Instrumenti: Harmonika +Korg Pa 600
Interesi: Musika
zeljko befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Heheh uspio sam ja da kad sviram da mi snimi midi traku i kako mi je drug Tranzit objasni samo ih poslije razdvojim,a to sam i prije znao..posto sam cackao oko toga ali mi je bio problem da kad sam pustio sviralo sve bez veze,a to sa midi klokom je tacno i to sam trazio jer mi je trebalo kad snimam ritam koji sam pravio ili prepravljao u cubase nece da pokrene kad pritisnem na ketronu rec,pa sam morao da pustam istovremeno i u cubase play,a na ketronu rec i tesko da sam uletio nekad u takt i da mi poslije zvuci na ketronu kao u cubase bez da prekine ritam kad ga vraca na pocetak...Jos nesto probao sam da snimim tako midi kad sviram i ukapirao sam gdje je bio problem i zasto je zvucalo sve bez veze...morao sam da poredam instrumente po trakama i bubanj,ali nisam opet zadovoljan posto svi oni bubnjevi sto ímam u cubase ne zvuce kao sa ketrona..npr cinele nema itd.Da ne kazem o live lopovima njih nema nikako mislim..Ipak hvala Tranzitu od srca a ja cu dalje da cackam i da probam,pa ko zna mozda se i u to ustelim jednog dana,a nije losa stvar snimati tako bude sve cisce u snimku i mogu poslije da pravim korekcije pojacavat ili smanjivat instrumente kako meni pasu u miksu,dok to ne moze kad se snima audio..jedino kad bih snimao sve jedno po jedno....Pozz

Promijenjeno od zeljko (30.03.2012 u 01:19 sati)
zeljko je offline   Reply With Quote