Videti jedan post
Star 23.01.2012, 11:29   #16
Beethoven
Odomaćeni član
 
Beethoven's Avatar
 
Registrovan/a dana: 15.03.2007
Postovi: 605
Downloads: 1023
Uploads: 1
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 105 puta u 92 Postova
Beethoven befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Ok ali bojim se da me nisi razumeo. Ako posmatramo PRX bez poredjenja sa Yamahama, kutija nema mana. Onoliko koliko moze toliko daje bez ikakvih problema, izoblicenja ili cega.

U poredjenju, mozes reci da su Yamahe jace, da kvalitetnije zvuce, sve je to ok ali da nesto ne radi dobro kod PRX-a, sa time se ne mogu sloziti. Kutije rade savrseno u granicama njihovih tehnickih mogucnosti i to je sve sto meni treba.

E,sad, ja bi se cak i odlucio da sa PRX-a predjem na Yamahe ali moraju zadovoljiti par stvari koje su zadovoljili PRX-i pa sam se odlucio za njih. Bas taj zvuk koji ima PRX je meni sasvim ok (ja sam od "mekanog" zvuka pobegao ), gabariti su mi ok, odlican zvuk na malim snagama mi je takodje potreban. Snaga koju imaju PRX-i mi je i vise nego dovoljna za stvari koje radim pogotovo sto mi nude da na svim snagama zvucim isto i dobro. Jios su se i dokazale kao izdrzljive, imam ih skoro 1,5 godinu, bas sam se nasvirao sa njima.

Od svega sto sam nabrojao (i par stvari koje su mi mozda promakle u ovom trenutku), Yamahi fale neke stvari i zato se ne bi mogao odluciti za njih. A i ne mogu vise, stvarno mi je dosta tih probi i kupoprodaje, nemam ni vremena ni zivaca vise.

Nadam se da cu u skorije vreme probati negde Yamahe pa da mogu i ja dati sud kad je poredjenje ove dve kutije u pitanju. Za sad, mogu samo o PRX-u komentarisati.

Pozzz
__________________
JBL!
Beethoven je offline   Reply With Quote