Videti jedan post
Star 10.01.2012, 00:25   #1
mirandess
Odomaćeni član
 
mirandess's Avatar
 
Registrovan/a dana: 22.09.2010
Mjesto: Mostar
Postovi: 682
Downloads: 677
Uploads: 7
Rekao HVALA: 117
Zahvalili mu 103 puta u 95 Postova
Instrumenti: Korg PA4x, Amati Clarinet b. Casio Ctk 531, Nord Electro 6D, Musicman Luke3 :)
Interesi: Sviranje
mirandess befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
mirandess pošalji poruku preko Yahoo! messengera mirandess pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard Allen & Heath PA 12 CP

Ljudovi, pomagajtee!!!!
Naime evo ga, uspio sam da prodam(odnosno sutra prodajem jedom decku svoju staru masinu koja me dobro sluzila Behringer PMP5000 i nadam se da ce i dalje biti takva da sluzi i drugoga).
Sad mi je u planu kupiti ovu miksetu Allen & Heath, znam da ima 2x500w i u 4 i 8 ohm-a(koliko sam razumio) sto bi bilo FANTASTICNO za moje kutije, a to su Evzx4 2 komada. Sad, dal je netko imao ikakvog dodira sa njom???? Zna li njene prednosti i mane?! Posto je kupujem polovnu 500€ i nesto je radjeno na njoj na kanalima, ne znam tocno sta ali uglavnom radi sto posto(tako je gazda rekao od miksete) ali posto je daleko ne mogu je provjeriti dal funkcionira nekog cu zamoliti od svojih drugova koji zive tu pa da je pregledaju, pa sto tocno trebaju obratiti paznju?!.... Okacio bih slike da vidite miksetu vizuelno ali ne mogu jer ima logo od tog sajta na kojem sam ju(miksetu) nasao, a da bi scena jos veca bila, nemam paint na ovom win7-ici ... pa mogu poslati link svakome tko bude zainteresiran da mi pomogne u PP da ne bi bilo npr.Neka reklama drugog sajta...

Jos jedno pitanje, dal taj allen heath ima ventilaciju(od pozadi) jer ne mogu nikako da nadjem slike koje su pogodne, ne vidim da ima uopce ventilator nego samo ona rebra... i koliko kostaju potenciometri(one plastikice)??? Radio sam pretragu i nista nisam nasao za ovu mixeticu... Imam dosta ugovorenih svirki sa ekipom al ne mogu radit bez iceg... u ovom slucaju bez aktivne miksete.... Molim vas pomagajte.


HVALA VAM SVIMA UNAPRIJED!!!
__________________
Tko svira notalno, propao je totalno

Promijenjeno od mirandess (10.01.2012 u 00:28 sati)
mirandess je offline   Reply With Quote