Videti jedan post
Star 24.11.2011, 16:52   #113
mirandess
Odomaćeni član
 
mirandess's Avatar
 
Registrovan/a dana: 22.09.2010
Mjesto: Mostar
Postovi: 682
Downloads: 677
Uploads: 7
Rekao HVALA: 117
Zahvalili mu 103 puta u 95 Postova
Instrumenti: Korg PA4x, Amati Clarinet b. Casio Ctk 531, Nord Electro 6D, Musicman Luke3 :)
Interesi: Sviranje
mirandess befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
mirandess pošalji poruku preko Yahoo! messengera mirandess pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

@tranzit ma valjao je "monitoring" ako ga mogu nazvati tako jer su mi kutije bile tocno iza glave 20 cenata.... a sto se tice mirkofona, neki je us blaster izduaran tj. nema gdje nije padao, od druga mi(zna dell koji je to , ali mogao mi je posluziti, vidis dao si mi dosta korisnih informacija, koje cu za sljedeci put upotrijebiti... jer ja sam snimao sve preko klavijature, znaci prvo snimio ritam masinu+bas+acc-ovi+klavir, pa ubacio na stick, pa pjevanje pa violina... i to spojio i to je to, ali mi ne ide u glavu kad pocnem pjevat stisa se muzika, kad sutim pojaca se.... a na High mi je(oko 192kbp/s) sam snimao kvalitetu,sad ne znam ima li to ikakve veze... mislim mora imati ali eto.., necu sad da palim sint radi toga, ugl. upotrijebit cu to sto ste mi rekli!!! Hvala
@ Dell bola kakvi susjedi, nitko se nikad nije zalio, to je valjda sto dobro sviram i pjevam hahahahaha šala naravno znam da nisam niti p od amatera sta cu bola ljuto jest, nahladio se ko konj kad sam bio na balasevicu evo me pod JORRRRRRGANOM I TO DUPLIM, grije me ljubav ma zena jos nije niti cula za snimak... valjda sam dao vama da prokomentarisete a ne ona (ako je i ona bitna) ahhahaahhaha. Moram te "ohakat javno" DJE JE TA PJESMA, TJ. DUO????!!!!!!

zeljko i smuchac hvala puno decki
__________________
Tko svira notalno, propao je totalno

Promijenjeno od mirandess (24.11.2011 u 16:54 sati)
mirandess je offline   Reply With Quote