Videti jedan post
Star 31.10.2011, 17:36   #26
tranzit
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 25.03.2006
Mjesto: tamo daleko
Postovi: 5.282
Downloads: 46
Uploads: 1
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 1.121 puta u 936 Postova
Instrumenti: sve sto daje bilo kakav ton od sebe
Interesi: nezainteresovan sam
tranzit ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Bas tako Sinisa. Svaki prostor se da rijesiti ali je pitanje ulaganja i isplativosti prioritetno. Vec sam napomenuo u jednom od gornjih postova da se ovakve anomalije mogu izlijeciti iskljucivo arhitekturom a ne elektronikom. Nazalost i najvece balkanske "zvijezde" dopustaju sebi ovakve eskapade i sramotu a Zdravko Colic nije ni prvi ni posljednji medju njima. Naveo sam ga samo kao svjeziji primjer. Ako bih pobrojao sve slucajeve gdje sam padao u delirijum tremens jer sam bio primoran da rjesavam nesto sto je unaprijed osudjeno na propast, ta lista bi bila vrlo duga. Zanimljivo je, da za najveci dio publike tih zvijezda i zvjezdica taj nazovi sound nije zapravo ni bitan. Dobice autogram, skakace ko pomahnitali dva tri sata i u najvecem broju slucajeva napustice koncert prilicno zadovoljni i drogirani, sto od neartikulisane buke, sto od narkotika raznih vrsta. To je surova stvarnost velikog broja koncerata balkanskih pjevaca koji se odzavaju po Evropi. Tuga i zalost. U crnu zemlju propadam kada sam primoran da pozovem njemacke kolege kao saradnike. Ljudi se cudom cude gdje se sve odrzavaju koncerti i pod kakvim (ne)uslovima.
tranzit je offline   Reply With Quote