Videti jedan post
Star 30.10.2011, 00:49   #24
tranzit
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 25.03.2006
Mjesto: tamo daleko
Postovi: 5.282
Downloads: 46
Uploads: 1
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 1.121 puta u 936 Postova
Instrumenti: sve sto daje bilo kakav ton od sebe
Interesi: nezainteresovan sam
tranzit ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

U tom slucaju si imao veliku srecu. Prostorije koje su totalno nepodobne za reprodukciju muzike (a koje se redovno srecu kada dijaspora iznajmljuje sale za svoje proslave po zapadnoj Evropi jer su takve sale vrlo jeftine za iznajmiti) po pravilu izgledaju ovako: pod keramika ili vinaz ploce, nema tepiha, zidovi staklo i keramika (od poda do plafona), pravougaoni oblik, dimenzije 30m x 15m i visine od 5m pa navise. Nema zavjesa, nema drveta, bina visoka 1 metar, suplja. Nobelova nagrada onome ko iole pristojno ozvuci ovakvu grobnicu a dajem mu sve sto pozeli od uredjaja. Moras da znas Sinisa da ljudi koji organizuju te svoje proslave po zapadnoevropskim zemljama, pa cak i koncerte, nemaju blage veze sa onim sto rade, cilj je uzeti novac u odredjenom momentu i na najbrzi i najlaksi nacin. Najskoriji primjer koncert Zdravka Colica (prisutan sam kao jedan od saradnika), sala je bivsa fabricka hala dimenzija 40m x 30m i visine 20m, gdje su dva zida staklo a dva preostala keramika i goli zid, cak i plafon je staklo. Hala je puna metalnih stubova drzaca, zidovi paralelni, plafon i pod paralelni, nema ni komada stofa u kompletnoj hali. Bina bar 2 metra visoka i suplja. Orkestar bogovski, ozvucenje vrhunsko, tonmajstor veliki majstor, zvuk... nema ga... ama nema ga. Naravno da ne moze ni da ga bude. E vidis to se zove "totalno nepodoban prostor za reprodukciju muzike". Treba li da nabrajam jos ili je dovoljno ? Ti samo imas veliku srecu sto nisi bio primoran da radis u takvom prostoru i ja ti na tome iskreno zavidim.
tranzit je offline   Reply With Quote