Videti jedan post
Star 17.09.2005, 23:01   #28
Vlajko
Drugar foruma
 
Vlajko's Avatar
 
Registrovan/a dana: 09.05.2005
Mjesto: Germany
Postovi: 88
Downloads: 121
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvaljeno 1 puta u 1 Postu
Vlajko befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Evo da pokrenemo ponovo ovu temu.

Predlog prilaganja modela i serijskog broja smatram dobrim ali onda nevredi navoditi vise email-adresa pojedinog korisnika ako sve adrese imaju isti model i serijski broj.

I jos bi nesto dodao predlozima o poboljsanju OS-a. Ja sam probao 32MB Karticu u svom PA80. PA80 je podrzava i formatiranje, citanje, pisanje sve funkcionise. Jedina mana je da na Card Info pokazuje istu velicinu kao sa 16MB Karticom. Moj zakljucak je bio da OS trenutno samo podrzava 16MB sto se tice izcitavanja kapaciteta. Potom sam se obratio nemackom Korg predstavnistvu u kojem sam pitao da li ce biti promena u sledecem OS sto se tice podrske 32MB Flash Memory Kartice. Kao odgovor sam dobio - daj boze da nije tako - da nemaju nikakvih informacija od strane KORG-a za podrsku 32MB memorije niti misle da ce se u buduce uopste sta raditi oko operativnog sistema. Sto bi znacilo da je verzija 3.06 zadnji OS. ( ako nekog interesuje mogu postovati i original e-mal)

Mislim da bi moj predlog trebalo isto postaviti uz vec pomenute predloge o pozeljnim promenama OS-a i uputiti Firmi Korg pa sta bude.

Eto toliko

pozdrav svima
Vlajko

vlajko@web.de (PA80 - serial:2029755)
Vlajko je offline