Videti jedan post
Star 29.01.2011, 15:46   #1508
Simke
Vredan član društva
 
Simke's Avatar
 
Registrovan/a dana: 04.12.2008
Mjesto: Usa
Postovi: 245
Downloads: 882
Uploads: 34
Rekao HVALA: 55
Zahvalili mu 387 puta u 275 Postova
Instrumenti: magpotIZ
Interesi: magpotIZ
Simke ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Simke pošalji poruku preko ICQ messengera Simke pošalji poruku preko AIM messengera Simke pošalji poruku preko MSN messengera Simke pošalji poruku preko Yahoo! messengera Simke pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Nocas kad sam vracao sa tezge,na autoputu Novi Sad-Beograd negde blizu Beograda nesto mi puklo u zadnjem levom tocku pri brzini od 130km/h...desilo se da je sve vise i vise kraljalo,na kraju sam morao da stanem na jednoj benzinskoj pumpi,uzeo dizalicu i digao auto, a tocak dobio lufta za citava 2 cm,i kad ga zavrtim unutar tocka je neobican i los nagovestavajuc zvuk
od te pumpe do servisa gde inace servisiram auto sam morao da vozim (ali bukvano 10km/h)jer takav zvuk kad pocne da drobi i da krlja imate osecaj kao da neko lupa cekicem po felni.Predpostavio sam da je lezaj(lager)otisao u k...c,da bi se i obistinilo kod servisera.Lezaj se raspao i sve kuglice su poispadale kad je skinuo dobos gde su paknovi.Nedaj Boze nikom da dozivi tako nesto,a to mi se desilo oko 03:00h posle ponoci,na auto putu gde su i sa leve i sa desne strane njive! Osecaj je vise nego neprijatan,srecom lagano sam vozio i nekako se dovukao do servisa u centru BGD-a posle vise od 2.5 sata voznje(pa da sam peske isao stigao bi za to vreme),i jos sam cekao do 09:00h da se servis otvori,a eto posto inace sam dobar sa svima njima,ubacili su me preko reda jer su vec imali 2 auta na kanalu!Cela zajebancija je trajala oko 10tak min dok je stavio nov lezaj i 30 evra za deo i ruke! Eto to je bilo jedno mnogo ruzno iskustvo,i nadam se da necu vise nikad ovako nesto iskusiti!
__________________
https://t.me/pump_upp

Promijenjeno od Simke (29.01.2011 u 15:47 sati)
Simke je offline   Reply With Quote