Videti jedan post
Star 06.11.2010, 04:50   #22
Boban010
Zaludan vladika
 
Registrovan/a dana: 05.07.2007
Mjesto: Pirot
Godina: 52
Postovi: 1.272
Downloads: 416
Uploads: 29
Rekao HVALA: 60
Zahvalili mu 224 puta u 196 Postova
Boban010 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

@milanceshow
Kod nas su pevaci glavni i da mu ti stelujes mikrofon-boze sacuvaj!
Ljudi pa nisam ja tolko bandoglav,meni se svidja zvuk Yamahe 5000, a nov mikser ne mozete porediti sa Wismanom,ali polovan svakako.Zasto?
To su veoma popularne miksete pa cak neki vise vole njihov zvuk nego Powermatea(takav je i moj slucaj).Kad kupujete polovnu Yamahu EMX 5000 budite sigurni da se neko dobro nasvirao s'njom pa je onda prodaje.Nisu retki slucajevi i kvarova na njima.Imajuci to u vidu dajem prednost novom Wismanu sa garancijom od 12 meseci,za to vreme ce se svakako otplatiti.
Kod Powermatea 600-1 i 1000-1 mi se ne svidja sto su mi basovi prilicno vestacki,ne znam kako bi objasnio,mozda kao kod kompjuterskih vufera dok je bas i kod Yamahe i kod Wismana prirodniji.Dakle sve sto govorim to je iz iskustva,odnosno kako ja cujem.Nemam razloga da "hvalim svoga konja",stvarno sam prijatno iznenadjen onim sto izlazi iz PMF800 jedino imajte u vidu da nisam cepidlaka za razliku od nekih.Mozete poslusati u mojim demo snimcima,ima par njih sa jedne svadbe,zvuk je sa kamere i jos je komprimovan dodatno-kad ubacujete na youtube, a ipak se cuje odlicno.Zvuk koji iz PMF800 je daleko bolji na FE15/3 negoli na Titanu 12 sto je i logicno.
Da ne zaboravim
@gbabovic
Snaga se gubila od pola navise zbog lose zalemljenih kablova,isto se i meni desilo,posle korekcije to nije bio slucaj.Verovatno da to nisi jos uvek otklonio.
Boban010 je offline   Reply With Quote