Videti jedan post
Star 08.05.2010, 15:46   #9
Boban010
Zaludan vladika
 
Registrovan/a dana: 05.07.2007
Mjesto: Pirot
Godina: 52
Postovi: 1.272
Downloads: 416
Uploads: 29
Rekao HVALA: 60
Zahvalili mu 224 puta u 196 Postova
Boban010 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

@Vule
Nemam para brate za Korga,a svoju harmoniku necu da dam za klavijaturu pa ma kakva bila.Hvala ti za tvoja ocekivanja,na to gledam kao da si mi dao kompliment,a mozda sam i ja sam kriv za takve najave mada ruku na srce bez onakvog entuzijazma ne bi ni bilo ovog rada.Previse sam vremena potrosio na pakovanje a malo na vezbanje i negde mora da se podvuche crta u stilu "ovo zadovoljava,vrsi poso itd.."
Sto se pak same GW8 tice klavijatura ima mogucnosti da zvuci drugacije na hiljadu nacina,jer sama opcija da se kombinuju udaraljke iz razlicitih setova bubnjeva(kao kod Korga Custom set),kao i ekvilajzer na ritam sekciju(da ne govorimo o fantomovim bojama) daju dovoljno alata za tako nesto.Ne sumnjam da ovaj forum posecuju ljudi koji bi mogli da GW napakuju na skroz drugaciji nacin i mnogo bolje od mene.Posebno bi mi bilo drago da klavijatura zazivi i da Roland nastavi u ovom pravcu sa buducim arangerima.
@acekorg
Hvala druze na komentaru,u svim ritmovima je jedan te isti bas samo sa razlicitim podesavanjem ekvilajzera.S obzirom da u GW8 ne mozemo ubacivati boje ovo je samo moj izbor iz ponudjenog materijala,ali verujem da bi mozda i ti naso neku boju za bas po svom ukusu.
@nesaband
Ma preterao sam sa juznjacima ali se mora priznati da su bas oni doprineli velikoj popularnosti Korgovih arangera.Zbog toga je i Vuletova reakcija bila onakva.
Hvala svima na komentarima!
Boban010 je offline   Reply With Quote