Videti jedan post
Star 23.04.2010, 01:50   #3
sinisaBL
Drugar foruma
 
sinisaBL's Avatar
 
Registrovan/a dana: 06.07.2006
Mjesto: Banjaluka-Republika Srpska
Postovi: 52
Downloads: 293
Uploads: 3
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 4 puta u 3 Postova
Instrumenti: harmonika,klavijature,gitara
Interesi: razni sportovi...i tehnika sviranja-Dragana Vasovica-Vasketa:-)
sinisaBL befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

ovako k2600 ti je 1599 eura u music store u Kelnu nov a sad ne znam kako se krecu polovni es6.da ti bar nudi k2661 jer ti je k2600 tezak skoro 25 kg znaci na to moras racunati ako sviras tezge i nosis ga. ako je u studiju onda ok.drugo pitanje je kazi nam za koju namjenu tj koju vrstu muzike ga mislis koristiti.za pop rock muziku nema sta da se dodaje i oduzima ima sve sto treba.dok za narodnjake i tu tezgu ces morati malo raditi na njemu ako dobijes suv samo sa fabrickim bojama.citao sam mnoge forume o k26xx seriji gdje se zale kako im je prekomplikovan pa su neki cak prodali i kupili korg tr ili le umjesto k2661.apsurd:-))!!!uopste nije komplikovan samo treba malo citati user manual sve je u detalje objasnjeno.ja sam kupio nov k2661 prije manje od mjesec dana vec ga poznajem u detalje i sve sto imam u njemu sam sam uradio jer nema puno toga medju muzicarima za njega kao za korgove pa sam morao uciti i sve sam raditi puno posla ali se isplatilo.ali sad kako zvuci hebe kevu:-))medjutim motif je isto dobra sprava ima vise ram memorije mada je i 128 mb sasvim dovoljno i previse.zicani instrumenti poput 12strings gitara clean,najlon el distorzije overdrive gitare su puuuno bolje fabricke na motifu.znaci sto se tice tih instrumenata i boja ne ocekuj puno od k2600.medjutim simulacije hemonda el piana klaviri analog synth boje padovi saw strukture saksofoni itd itd su vrhunski daleko iznad ostalih sintova.eto nadam se da sam ti bar malo pomogao konkretnim savjetima a ne napamet tipa jedne recenice ovo ili ono je bolje bez ikakvih argumenata.pozdrav
sinisaBL je offline   Reply With Quote