Videti jedan post
Star 30.04.2007, 14:17   #47
flosarka
Vredan član društva
 
flosarka's Avatar
 
Registrovan/a dana: 16.11.2006
Postovi: 211
Downloads: 351
Uploads: 3
Rekao HVALA: 15
Zahvalili mu 11 puta u 11 Postova
flosarka befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Nemojte se svađati oko toga drugovi jer ko što Nedim kaže stvarno nije lako slagati wave te napraviti neke dobre samplove.
Svi mi još smo daleko od toga da napravimo neki vrhunski sampl i sumnjam da če ga itko od nas i napraviti ali pošto imamo te klavijature normalno svaki bi voleo da mu radi što bolje.Nedim isto tako ima sigurno više pojma oko toga od svih nas pa bih ga ujednom i zamolio ako bi mogao nešto malo da objasni oko toga i svi mi bili bi mu sigurno zahvalni.
Koliko sam razumeo Adis je predložio da si pravimo samplove svi zajedno jer neko zna nešto drugi opet i svi zajedno mogli bi nešto uraditi.Sasvim je jasno da nikad nečemo uraditi vrhunske samplove ko što ih primjer radi Nele jer nemamo ni znanja ni materiala koji je itekako važan za tako nešto i ako če ih itko napraviti to sam siguran da če biti baš on.
A dok ih ne napravi sa nešto znanja koje ima svatko od nas zajedno mogli bi si barem koliko toliko složiti nešto za silu da ne tražimo svaki sampl kad ga najviše trebamo i siguran sam da nemože biti lošije od onog smeča što ga prodao ****** i tako je valjda mislio i Adis.
Jer ako bi svako sve znao o čemu bi pričali na forumu.
Svaka čast i ovom forumu gdje si barem jedan drugome može pomoči a ne na ******ovom gdje nekog pohvališ zato što je stavio neki dobar demo ili znaš nešto više pa ljudima kažeš i tako dalje odmah te izbrišu.
Takav forum smatram da ne treba nikomu.Meni lično nije nikad ni trebao zato jer nikad ništa pametno tamo nisam ni video nego sam slučajno došao na njega.
Zato nemojmo i ovdje tako nego je bolje prihvatiti se malo rada i zajedno možemo barem nešto više uraditi ako ne drugo da barem više upoznamo svoje mašine a i rad oko samplova više
i zbog radoznalosti pošto več samplere imamo na klaviaturi.
A i svime time damo podršku i Neletu pa če što prije urediti te sample zbog kojih svima skaču živci.
Pozdrav svima na forumu
flosarka je offline   Reply With Quote