Videti jedan post
Star 27.03.2010, 23:06   #53
Ace
White Noise
 
Ace's Avatar
 
Registrovan/a dana: 20.08.2009
Mjesto: Skopje, Makedonija
Godina: 33
Postovi: 1.693
Downloads: 1320
Uploads: 32
Rekao HVALA: 15
Zahvalili mu 367 puta u 330 Postova
Instrumenti: Korg
Interesi: Muzika, Informatika, Matematika, Fizika, Elektronika...
Ace ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Hvala vam prijatelji!!!

@spasoje88
Druze ne ljutim se, tamam posla!
Pre svega hvala na sve pohvalne reci, pa i na one nepohvalne. Nepohvalne povise uticaju. Rumba je dosta pohvalena, svaka cast onome koji je uradio inace clan ovog foruma. E sad to sto dominiraju tarabuke, to je iz dva razloga. Prvi sto sam ja pokacio malo njihov volume, al to i meni dosadilo pa sam ga danas smanjio malo. Drugi razlog je sto sviram forspile pa celo vreme lupaju, naravno kad dodje pevanje, ide druga varijacija bez tarabuke i fino zvuci. Inace rumba je onako ziva i pokreva veselu atmosferu. Bass je "korgov "thumb bass". U svakom slucaju, hvala ti puno. Jos je nisam cuo na razglas, kad je cujem mozda i promjenicu nesta.

@skoricnik
Haha, posle prethodni tvoj post promenio sam bubanj, opet ti se nesvidja,!
Evo preradio sam nesto taj bubanj koji si spomenuo, fino zvuci, al moram u njega i prelazi promeniti. Videcu sta cu da uradim. Sto se tice bass-a, ja mrzim da mi celo vreme udara Slap bass, Zato stavljam Picked. RX bassovi su dobri, narocito SlapFing i SlapPick al moraju se srediti sa velocity jer imaju u velocity opsega i mute trzanja i Bass slide. A da sredujem velocity na svaki ritam za da bass zvuci onako originalno, e to je bogami previse posla, (mozda cu to u juli kad budem imao povise vremena). Znas da pa500 nema sempler, Fender jazz mogu samo sanjati. Mozda u buducnost kupim aranzer sa sempler.
Hvala puno, tvoje misljenje mi znaci!

@bokajunior
Hvala druze
Boja je ZH101, performans je "ELDAR MOSS" iz pasha set

Pozdrav
__________________

Evil is just a point of view


Promijenjeno od Ace (27.03.2010 u 23:07 sati)
Ace je offline   Reply With Quote