Videti jedan post
Star 07.12.2009, 22:53   #28
martinez
Drugar foruma
 
Registrovan/a dana: 07.05.2006
Postovi: 77
Downloads: 305
Uploads: 0
Rekao HVALA: 7
Zahvalili mu 5 puta u 4 Postova
martinez befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

ja sam iz hrvatske išao u bosnu
gdje ja živim u blizini granice pitao sam carinika šta mi treba za prenošenje instrumenata i razglasa rekao je ata karnet a ako nosim samo instrumente onda se samo upiše na granici šta nosiš i to je to
imao sam malo vremena nisam uspio izvadit karnet na sreću jer kad sam otišao na prelaz nekih 200 km od mjesta gdje ja živim išao sam auto putem lakše nego kroz bosnu
tamo mi carinik reče nema potrebe za ata karnetom jer bosna se ne nalazi u ata sustavu i to je bacanje novca znači što se bosne tiče
jednostavno samo popišeš robu i to je to
a budala koja je radilana carini u kostajnici mi je ispričala drugu priču i ja nisam htio voziti svoj razglas nego sam iznajmio u bosni pa od vezi pa dovezi i plati jebiga izgubio preko 100 € samo što gospodin nezna svoj poso
odo ja daleko
znači prijatelju kolega poštovani za bosnu ti nevrijedi ata karnet a sad sa srbijanske strane sneznam šta traže opet it zavisi na kakve ljude naiđeš

ja sam prošle godine svirao svadbu u bosni idem sa hrvatske strane bez problema sa bosanske carinik kaže izađite vani šta se vozi gdje ideš itd ja kažem idem svirat svadbu
a on se zasmija kaže a vi ste muzičari puni para nabaci nešto na kavu i vozi dalje pitam koliko na kavu koliko košta kava jel dosta 10 maraka ma hajde šta je za tebe deset maraka a u markama sam samo to imo veli 50 i vozi e reko nedam care pa se makar vratio izvadim sto kuna i dam is jednem u auto nisam ni pito dosta ili ne
samo mi žao što u takvim trenutcima nemam nešto da te pedere mogu snimit al jednom ću nekog i zajebaz nebio ja ja
martinez je offline   Reply With Quote