YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum

YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum (http://www.yu-midi.org/forum/index.php)
-   Ketron (http://www.yu-midi.org/forum/forumdisplay.php?f=63)
-   -   EVENT-61 i EVENT-X modul (http://www.yu-midi.org/forum/showthread.php?t=33210)

casper 05.06.2023 22:56

EVENT-61 i EVENT-X modul
 
2 Privitaka
Kao što se i očekivalo, uskoro izlazi manji EVENT-61 i modul EVENT-X.
Promotivna cijena kod Franca je 4 450 eura za verziju s 61 tipkom i 3 690 novčića za modul.

EVENT-61 pdf

casper 08.06.2023 14:52

EVENT-61 demonstracija
 
Razlika je samo u broju tipaka, a 61 ima mat površinu i nešto drugačiji osjećaj na prekidaču kod paljenja instrumenta. Pregled i biranje ritmova i zvukova kod EVENT-61 je bolji nego kod većeg modela. Na ekranu sada postoje grupe ritmova i page (stranice) s kojima brže dolazimo do onoga što nam treba. (video 03;25).

EVENT-61

Rudiiiii 08.06.2023 18:31

Ovaj tip je antireklama za Ketron :rolleyes:

Ketron se razmahao pravo, dobro koristi prazninu na trzistu. Ali ne mogu se oteti utisku da aranzerski svijet ocekuje novu Yamahu ...

casper 08.06.2023 18:59

Pa gdje si ti Rudiiii :D

Slažem se s tobom, Ketron koristi "rupu" u tržištu aranžera, a čeka se da Yamaha napravi nešto novog. Ne očekujem čuda, samo lagani daljnji razvoj. BTW. Yamaha je još 2012 krenula sa zaštitom svojih patenata za AudioStyle u aranžerima.

Količina kreveljenja Bareka prelazi svaku mjeru ali u nedostatku boljih demnostratora, moramo ga durati. BTW. mislim da on nije služebni demonstrator Ketrona i da je ovaj video plaćen od strane trgovine glazbenih instrumenata. To dovoljno govori koliko Ketron ulaže u promidžbu. Niti na službenom webu nema dodane nove proizvode ... To je jasan pokazatelj da ne cijene kupce (ni trenutne niti potencijalne) i da nemaju kapacitet niti za elementarne stvari (kako onda očekivati ozbiljnije intervencije).

Rudiiiii 09.06.2023 14:05

Nemaju oni izgleda ni za piroske na Kvatricu u ranu zoru :rolleyes: Ali mora im se odati priznanje za takav poduhvat za prilicno malu kompaniju. Mislim da ce Yamaha izbaciti novi aranzer ako ja kupim Ketron modul :D ali od viska glava ne boli: Roland, Ketron i onda jednu Yamahu pa mozda i Korga na stalak pa niko ne moze reci da imam losu opremu :D

mirandess 12.06.2023 22:46

Citat:

Originalno postovano od casper (Post 315697)
Kao što se i očekivalo, uskoro izlazi manji EVENT-61 i modul EVENT-X.
Promotivna cijena kod Franca je 4 450 eura za verziju s 61 tipkom i 3 690 novčića za modul.

EVENT-61 pdf

Ovaj Event me odusevio kako zvuci, do sad niti jedna klavijatura mu vode ne moze dodati sto se tice sounda(stvar mog ukusa). Samo me to brine oko tih bug-ova. Jedina mi je to kočnica što se tiče kupovine Eventa...

Meni su sa ketronove stranice pisali da je 4500€ ova 61 verzija.

Ako se dobro pokaže što se tiče ispravki grešaka, kao što si mi savjetovao na YT kad sam ti pisao, ode moj pa4 na oglasnike :lol:

casper 12.06.2023 22:49

Polako.
Neka Pa4 pričeka još neko vrijeme.
Što je sigurno - sigurno je. ;)


Trenutno vrijeme na Forumu 01:03

Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org