YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum

YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum (http://www.yu-midi.org/forum/index.php)
-   Komentari i Pitanja (http://www.yu-midi.org/forum/forumdisplay.php?f=18)
-   -   koji su vasi iskreni razlozi boravka na ovom forumu???? (http://www.yu-midi.org/forum/showthread.php?t=25159)

nesaband 09.04.2013 17:57

koji su vasi iskreni razlozi boravka na ovom forumu????
 
:confused:

Imam strasnu dilemu iz kojih razloga posecujete yu midi forum.molim vas za iskrene odgovore,da li je to razlog druzenje,razmena informacija,zezanje,download itd itd......

Sta bi se desilo kada bi bila obavezna clanarina,da li bi i dalje bili clanovi foruma ili ne?

ЂолеПФК 09.04.2013 18:03

Prvenstveno druženje i učenje novih stvari od iskusnijih kolega. Ako bih mogao da otpratim članarinu ostao bih naravno. :) Koji su Vaši razlozi, čika Nešo? :D

Sent from my ALCATEL ONE TOUCH 990 using Tapatalk 2

tranzit 09.04.2013 18:24

Nesa je kao strasni cuvar Hada, koji je uvijek spreman da kazni neposlusne u paklu yu-midi foruma i da sacuva neduzne duse clanova.

aleksaa 09.04.2013 19:01

meni licno se veoma svidja ovaj sajt,zato sto svaki dan moze da se procita nesto novo,i korisno a vala ima i dosta zanimljivih(da na kazem glupih) komentara :D ,download mi nije bitan uopste,mada,posecivao sam saj sigurno 2-3 godine ne registrovan,a registrovao sam se da bih mogao i da cujem po neki demo snimak i jos po nesto sto ne mogu ne registrovani korisnici,a da bi mogao da ostavim svoj komentar ukoliko nekako mogu nekome da pomognem ;)

Vex 09.04.2013 19:03

Ja dolazim ovde iz navike- tako je vec duze vreme... Veliki download mi se nakupio iz vremena kada su demo snimci bili u download-u,zadnjih godinu dana ne znam dal sam skinuo 5 fajla... a kad mogu ,uvek gledam da pomognem sta mogu i znam... kad bi se naplacivala clanarina,sigurno bi se odjavio iz prostog razloga sto mislim da na ovom forumu nema stvari koje bi MENI LICNO bile vredne te clanarine - ne kazem da sam pokupio sva znanja ovoga sveta i da ovde nema sta da se koristno procita,NAPROTIV,nego mislim da bi se neke stvari morale popeti na neki ozbiljniji i profesionalniji nivo da bi se na primer vecina vezala ili pronasla dublje ovde - ako bi se gledalo ka toj nekoj strani... My 2$.

nesaband 09.04.2013 19:23

Ako bi bilo potrebe za clanarinom i ako bi se grebatori otkacili na taj nacin.vrlo rado bih platio clanarinu na godisnjem nivou i resio se nepotrebnih postova koje ponekad ovde pisem.

@Tranzit

mene zovu Doktor ali me i zovu "Atila,bic bozji"jer nemam dlaku na jeziku.;)

Vux 09.04.2013 19:26

Prvenstveno zbog toga što ovde ima jako iskusnih i stručnih ljudi od kojih mogu naučiti svašta. Naravno želim i ja da pomognem nekome ako sam u mogućnosti :)
Mnogo sam naučio sa ovog foruma...

Vex 09.04.2013 19:33

Citat:

Originalno postovano od nesaband (Post 241241)
Ako bi bilo potrebe za clanarinom i ako bi se grebatori otkacili na taj nacin.vrlo rado bih platio clanarinu na godisnjem nivou i resio se nepotrebnih postova koje ponekad ovde pisem.

sa ovim se u potpunosti slazem!

zeljko 09.04.2013 19:39

Meine najvise zanima tema "Hajde da se zalimo i demo snimci":lol:Inace i ja se slazem s Nesom potpuno,bas tako kako on rece:)A ovo sto sam skinuo nekih 500 fajlova je sve radi Toga sto Imam ovaj Ketron pa u nadi da cu naci nesto dobro za ketron skidao i puno stvari od kojih momentalno nemam nista i iz neznanja,ali ko ce znati mozda ce mi zatrebati jednog dana,opet kazem hvala

Isto tako ima i navike zasto posjecujem redovno yu-miidi a i zbog nekih drugara

Neso druze svaka cast na temi

acakasper 09.04.2013 19:43

Ja posecujem ovaj forum jer mislim da je jedini forum gde moze covk iskreno da poprica sa muzicarima iz ex-yu,da se razmeni misljenje,pomogne u dilemama,i zatrazi pomoc,drago mi je da je ovo forum sire nase ex zajednice,drago mi je da sam clan ovog foruma.


Trenutno vrijeme na Forumu 17:28

Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org