YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum

YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum (http://www.yu-midi.org/forum/index.php)
-   Komentari i Pitanja (http://www.yu-midi.org/forum/forumdisplay.php?f=18)
-   -   Novajlije, predstavite se! :) (http://www.yu-midi.org/forum/showthread.php?t=2968)

Vaxter 29.11.2007 23:14

Novajlije, predstavite se! :)
 
Evo jednog mesta za nove članove koji žele da pozdrave ostatak ekipe, ili da kažu ko su i šta su! :)

Dobro nam došli! :)

vlaxxy 29.11.2007 23:26

Evo, ja sam novajlija i predstavljam se jednim Triton-ovim setom KRISTALI.:p

Jedna preporuka za sve urednike i moderatore.
Stavite opciju da se vidi koliko ko dowload-uje i upload-uje na ovom sajtu.Kao sto na mnogima ima.

Pozdrav svim forumasima!!!!:D


Link za set:

http://www.speedyshare.com/204770220.html

Bokic 30.11.2007 03:53

Pozdrav svima. Nisam toliko nov,barem se ne smatram sa jedne strane, posto solidno pratim wsite-forum vec duze vreme. Registrovan sam doduse tek oko mesec,dva,ako se ne varam,ali se nisam kulturno javio i predstavio kao jedan novi clan juce-prekjuce (zaboravih ime). Pa se evo sad izvinjavam i ispravljam. :"> Inace sviram na Tyrosu 2 i GEM-u WK6,kad me ne mrzi da i njega ponesem,cak mi i ne stoji kuci. Toliko vec sviram da od tegljenja opreme sam sebi cesem tabane,stojecki. Sidja mi se ovaj forum. Lepo je,u danasnje vreme, videti ljude dobre volje, spremnih da pomognu. Pokusao sam i ja par puta,skromno,koliko sam znao. Nadam se da cu moci opet.

Burli 20.12.2007 17:26

Kao prvo veliki pozdrav svima, ja sam ex harmonikaš(koji je izgubio tehniku zbog nevježbanja), radim sa aranžerom već 10-ak godina, od 96-ice pa do Pa1Xpro, nisam neki expert po pitanju pravljenja ritmova, ubacivanja semplova i sl(uglavnom prepravljam postojeći materijal), na netu visim(mada se žena buni), posjećivao sam svega 2 muzička sajta(Rumski i onaj što se slično zove kao ovaj Vaš) i ne mogu da vjerujem da sam tek prije 2 dana otkrio i Vas!!!??? Gdje su mi oči bile...
S' obzirom da je drugi dan slave(Sv. Nikola) mora se ići i na okrilje, nadam se da ćemo se fino družiti, a čim uhvatim malo više slobodnog vremena bacam se na iščitavanje foruma...

Još jednom pozdrav od Burlija(Mladena)!

BasariStudios 20.12.2007 17:53

Eto stigao nam i kolega Burli...a ja...i ja sam novajlija al necu vam nista reci...iz inata.

yu-midi 20.12.2007 18:43

Pozdrav Mladene dobro nam dosao !

vlaxxy 20.12.2007 22:05

Pozdrav za Burlija (top 10):D

mykeli 20.12.2007 23:38

Oooo...pozz dragi druze za tebe i Rogaticu,osecaj se ugodno na ovom sajtu!!!

vlaxxy 20.12.2007 23:46

E sad ce krenuti zesca zajebancija i sala sa Burlijem.
Bas se radujem...:D

josipv 21.12.2007 00:04

Evo da se i ja pridruzim,nisam toliko nov ali i jesam,uclanio sam se jos prije dosta vremena ali me nije bilo na forumu,nastojat cu pomoci koliko mi to znanje bude dopustilo jer ovaj sajt je i meni osobno puno pomogao,stoga pozdravljam sve clanove kao i glavnog urednika ovog sajta i svima se zahvaljujem na pomoci!

Pozdrav iz HR.

kreso 21.12.2007 11:12

Svima od srca želim dobrodošlicu.
Nadam se da čemo kvalitetno diskutirati i nastaviti kolegijalno druženje i razmjenu materijala i znanja.

@ Nedim

Buraz, da nisi možda novajlija u braku ili očinstvu ?
Ne'š nam valjda to zatajit ? ;)

Ili si sigurno kupio opet neku novu "bebu" od 61 ili 76 "zuba" B-)

jeftabgd 05.02.2008 00:56

Pozdrav svim clanovima.Bivsi harmonikas kao i vecina ovde,sada klavijaturista.Muzika mi je jedino zanimanje.Trenutno naoruzanje Roland Va-76,Korg Le-61,Korg Tr-61,Casio Privia(digitalni klavir),Dallape dugmetara,cerkica 8.god.prvi razred klavira,mladja 4.god.(u fazi;na kraj sela zuta kuca;),zena pevacica.poz.svima.

daisa 05.02.2008 01:00

Dobro nam dosao jeftabgd

mykeli 05.02.2008 01:05

Eeee,Jefto,Jefto....
Tu smo slicni sa decom,i sa zenom samo sto je moja sada bivsa pevacica!!!

beast_x 05.02.2008 01:21

Nisam se ni ja još predstavio...Ajd pa da krenem...Evo...Ja sam Stjepan,učlanjen sam oko 2-3 mjeseca na yu-midi,sviram Roland G-800 te Korg TR ...Iskreno,jako sam zadovoljan ovom stranicom upravoga zbog toga što ima direkt chat koji mnoge druge stranice nemaju pa je olakšan razgovom...ima puno tog što se može naučit i dat nekome savjete koji trebaju kako drugima tako i tebi...eto da ne duljim...pozdrav svim članovima i yu-midi-u...big boss-u.. dalje se čujemo na chatu! ;);):):lol:

zeko 05.02.2008 01:53

zdravo kolege...evo i ja sam medju novima registriranima...(iako sam dugo pratio da nisam bio registriran). sviram korga i3 (u kvaru trenutno):-( i u planu kupovina jos jednog korga...Za forum i vecinu clanova imam samo rijeci hvale... Jos jednom se ovim putem zahvaljujem tebi pa1xpro za jucerasnju pomoc a i svima vama dobrim ljudima i kolegama koji ovaj forum cinite ovako dobrim.veliki pozdrav

MilaN B.N.S 05.02.2008 04:40

Evo i mene...
 
E,kakvi ste likovi,-svaka vam cast...
Ok...
Ja sam MilaN JovanoviC,imam 17 godina,iz Panceva sam...
Ne'am zenu,nemam decu... :)
Ovde sam se registrovao pre 15ak dana...
Sajt je supeR...
Sta reci...
"Muzika je moj zivot"...
Sviram na 'Roland E-96',i sviram harmoniku,Hohner...
Idem u sredju muzicku skolu,imam svoj bend,pisem pesmice,i tako...
Igram mali fudbal,sviram u fokloru,itd...
Eto,toliko...
Ziveli !!!

bigdan91 05.02.2008 07:23

Registrovan sam na sajtu vec oko mesec dana i redovno pratim teme pa bi bio red i ja da se predstavim sada:-) Eto ja sam igrom slucaja trenutno u Kanadi i imam skoro 17 godina. Ziveo sam u Vrbasu, u Vojvodini skoro 14 godina sve dok se nisam preselio u hladnu zemlju. Isao sam u muzicku skolu i svirao sam klasicnu muziku uglavnom na Weltmeister ili Royal Standard harmonikama koje nisu negog kvaliteta bile, ali su bile dovoljne za muzicku skolu. Baka mi je kupila Rolanda E-96 kada sam imao 13 g. na kojem sam ustvari i naucio neke osnovne stvari oko aranzera. Sa dolaskom u Kanadu sam poneo moju Royal Standard harmoniku koja je pocela vec da se rastimava i sasusuje od ove suve klime i suvog vazduha u kucama, ali nema veze bitno ja da mogu na cemu da odrzavam tehniku. Trenutno sviram i na Korg-u Pa800 (pre njega Pa80) koji sredjujem i koji mi zivce vadi:-) Nema svirke puno u Kanadi a pogotovo sto ja zivim u provinciji Saskatchewan. Postoji jedan nas restoran gde dva puta mesecno imamo svirku i to je meni za sad dovoljno. Imam prijatelja koji ima pro studio i redovno se tamo sastanemo i napravimo neki novi zapis pa posle preslusavamo da vidimo od cega bi moglo da se napravi nesto.

Sto se tice sajta, sve mi se svidja. Svaka cast svima sto pomazu jednim drugima. Meni to puno znaci zato sto nemam nekad kome da se obratim za neko strucno pitanje pa onda pitam ovde. Hvala svima koji su mi vec par puta pomogli.

Veliki pozdrav kolegama!!!!!!!!!!!
Danilo

Themitarshone 10.02.2008 00:42

Cao, ja sam potpuni novajlija.Inace imam 16 godina i sviram na Roland EXR-E2.Ovu spravu sam kupio pre jedno 2-3 meseca,slabo je poznajem,ali vredno radim na njoj.Toliko od mene,nadam se da cemo se druziti!!!

antalus1000 10.02.2008 03:40

pa zasto i zenama ne dozvolite da postanu clanovi pa da se same predstave:) ehehheheheh salim se:) sala:)




jager 10.02.2008 13:37

Jedino da se otvori "Pevacice" sekcija na forumu .... SLika OBAVEZNA :) hahaha

kreso 11.02.2008 14:07

@ Antalus100

Kakve babetine tebi padaju na pamet ??? Jesi l' ti normalan ?:lol:
Samo mi još ovdje treba ona moja da zakokodače, pa mi preostaje samo birtija za druženje :p

jager 11.02.2008 15:02

Kreso, nisi valjda mislio na NASE zene?!?! .. Auuuuuuh ;)
Ja sam razumeo da je antalus govorio o zenama uopste ... :)

Tomy 11.02.2008 16:10

Ja sam Tomislav. Sa vama sam od... ne znam ni sam od kad. Dolazim iz HR. Čakovec. Sviram klavijature, a koje sad trenutno, piše vam u mojem potpisu. Mislim da ne trebam puno duljiti. Neki ovdje me možda i poznaju. Svima sam raspoloživ za pomoć ako mogu pomoći, a nekima i jesam... Ako nekima nisam odgovorio tko me kontaktirao, izvinjavam se jer stavrno imam malo vremena za internet. Znate: žena, djeca, posao, gaža... :) :) :)

dominik 11.02.2008 16:22

Citat:

Originalno postovano od Vaxter (Post 21341)
Evo jedno mesto za nove chlanove koji zele da pozdrave ostatak ekipe, ili da kazu ko su i shta su! :)

Dobro nam doshli! :)

Pozdrav ekipi! Sviram klavijature,za ovaj sajt sam od prijatelja čuo.Dobro mi je došao što se nekih stvari tiče a što se nekih drugih stvari tiče,te stvari vidim i na drugim sajtovima,tako da netko uzme tamo i prebaci tu! Da ne filozofiram više,pozdrav još jednom svima!
Pozdrav iz HR

nidzabg87 12.02.2008 15:27

pozdrav!
 
zdravo drugari... ja sam totalni novajlija ovde, ali forum je super..gde god muzicari imaju neki svoj kutak na netu gledam da se ubacim... p.s. ja sam pevac iz beograda... svirao sam bubnjeve pre toga nekih 6 godina...poz svima!

adem90 20.03.2008 17:05

Ja sam ado novajlija i ovom prilikom pozdravljm sve muzicare.Sviram harmoniku i klavijaturu,imam rolanda em 55 i dalapu.:)

mariok 24.03.2008 02:36

Ja sam Mario klavijaturista iz Panceva,sviram 4 godine profesionalno,inace sviram Korga PA-80 i Korga Tr,i pozdravljam ovom prilikom sve kolege.Muzika je cudo

dekipa 27.03.2008 00:46

Pozdrav drustvo!
Ja sam Dejan.Jesam registrovan od ranije ali sam se tek sad ukljucio posto je sajt super.
Ovom prilikom zelim da pozdravim osnivace ovog sajta, sviram na Pa 50-tici vec 3 godine.
Tu su u medjuvremenu bile i U-20,XP-10,E-70,E-96 i sad ovo (cudo) ako moze tako da se kaze.
Ako nekom treba pomoc oko ove sprave voljan sam da pomognem.U svakom slucaju ovaj sajt je za to i napravljen i samo da ne bude sebicnosti a da bude vise iskrenosti.
Toliko i pozdrav za sve!!!

Pilence81 29.03.2008 12:21

Ime: Dusica
Prezime: Stevanovic
Rodjena:U Ljubljani
Zivim:U Nisu
Maticni broj: 17042828
Zanimanje: Pevacica
Hobi: Picim redom i belezim kredom!
Bracni status:U neformalnoj vezi.
Strucna sprema:Jedva zivo zavrsena osnovna skola.

Mislim da je dosta za pocetak:D

medino 09.04.2008 00:18

darko - bg
 
zdravo svima...evo ja nov...ja sam klavijaturista medino benda,sviram pa80,radim sa pevacem po bg klubovima i splavovima...iz bg-smo i sve pohvale za sajt...izvalio sam ga sasvim slucajno lutajuci po netu...

Pilence81 09.04.2008 01:15

Dobro dosao kolega,ne moras da se izuvas:p

nidzabg87 12.04.2008 15:29

Cao svima, i ja sam novajlija, radio sam do skora sa Sky bendom kao pevac, zadnjih god dana... a pre toga sam svirao bubnjeve nekih 8 god, i dve god u Impuls bendu po Bg-u i Srbiji... 87. sam godiste.. poz kolegama!

medino 12.04.2008 15:55

pa druze iz impuls benda gde si ti, sta bi s bendom sto ste se rasformirali? dolazio onaj vas menadzer par puta u kafe princ u cumicu da nas cuje , pricao mi da ste se raspali i da mu treba klavijaturista.. on je sad poceo da peva sa nekom pevacicom negde kod slavije cini mi se, meni se nesto nije svidelo kako peva pa su nasli nekog lika sa tayrosom... i dolazio je vas gitarista u balasevicu u rakovici da nas cuje sa njim u nadi da ce benda i dalje biti ali izgleda nista od toga...pozzz.

medino 12.04.2008 17:28

da bre zarko se zove zaboravio sam...a pricao mi je da je gitarista u vezi sa pevacicom a to je necija sestra tako nesto... bio sam da ih slusam u tom lokalu,zare peva katastrofa,ovom klavijaturisti klavijatura zvuci ko serpa,to je samo nesto taka-taka,ma ludilo...unutra 50 muskaraca i 2 ribe {koje lice na muskarce}, popio pice i zbrisao....neverovatno kako smo se skapirali...ja sam u rakovici 064/129-3476,pa se javi da idemo na pice,mozda i napravimo neku kombinaciju....

Pilence81 13.04.2008 15:02

Citat:

Originalno postovano od medino (Post 33463)
gitarista u vezi sa pevacicom

Nemoguce:lol:

Pozdrav Nikola,osecaj se kao kod kuce:p
Samo po nekad donesi flasu Viljamovke:D

Vaxter 13.04.2008 15:16

Flasu???
Pa samo Milanche i ja po svirci popijemo bar po flashu... :))
Mora vishe... :D

medino 13.04.2008 18:12

pilence je kraljica...ha,ha,ha

No.1 13.04.2008 19:07

I da znas da je.
Nemoj da je ljutis.

nidzabg87 13.04.2008 22:20

Citat:

Originalno postovano od Pilence81 (Post 33509)
Nemoguce:lol:

Pozdrav Nikola,osecaj se kao kod kuce:p
Samo po nekad donesi flasu Viljamovke:D

to na svirci Boze zdravlja kad prekinem bolovanje!mada nije dobro za glasnice:?... poz pilence;)


Trenutno vrijeme na Forumu 23:02

Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org