YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum

YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum (http://www.yu-midi.org/forum/index.php)
-   Komentari i Pitanja (http://www.yu-midi.org/forum/forumdisplay.php?f=18)
-   -   Novajlije, predstavite se! :) (http://www.yu-midi.org/forum/showthread.php?t=2968)

jager 10.02.2008 13:37

Jedino da se otvori "Pevacice" sekcija na forumu .... SLika OBAVEZNA :) hahaha

kreso 11.02.2008 14:07

@ Antalus100

Kakve babetine tebi padaju na pamet ??? Jesi l' ti normalan ?:lol:
Samo mi još ovdje treba ona moja da zakokodače, pa mi preostaje samo birtija za druženje :p

jager 11.02.2008 15:02

Kreso, nisi valjda mislio na NASE zene?!?! .. Auuuuuuh ;)
Ja sam razumeo da je antalus govorio o zenama uopste ... :)

Tomy 11.02.2008 16:10

Ja sam Tomislav. Sa vama sam od... ne znam ni sam od kad. Dolazim iz HR. Čakovec. Sviram klavijature, a koje sad trenutno, piše vam u mojem potpisu. Mislim da ne trebam puno duljiti. Neki ovdje me možda i poznaju. Svima sam raspoloživ za pomoć ako mogu pomoći, a nekima i jesam... Ako nekima nisam odgovorio tko me kontaktirao, izvinjavam se jer stavrno imam malo vremena za internet. Znate: žena, djeca, posao, gaža... :) :) :)

dominik 11.02.2008 16:22

Citat:

Originalno postovano od Vaxter (Post 21341)
Evo jedno mesto za nove chlanove koji zele da pozdrave ostatak ekipe, ili da kazu ko su i shta su! :)

Dobro nam doshli! :)

Pozdrav ekipi! Sviram klavijature,za ovaj sajt sam od prijatelja čuo.Dobro mi je došao što se nekih stvari tiče a što se nekih drugih stvari tiče,te stvari vidim i na drugim sajtovima,tako da netko uzme tamo i prebaci tu! Da ne filozofiram više,pozdrav još jednom svima!
Pozdrav iz HR

nidzabg87 12.02.2008 15:27

pozdrav!
 
zdravo drugari... ja sam totalni novajlija ovde, ali forum je super..gde god muzicari imaju neki svoj kutak na netu gledam da se ubacim... p.s. ja sam pevac iz beograda... svirao sam bubnjeve pre toga nekih 6 godina...poz svima!

adem90 20.03.2008 17:05

Ja sam ado novajlija i ovom prilikom pozdravljm sve muzicare.Sviram harmoniku i klavijaturu,imam rolanda em 55 i dalapu.:)

mariok 24.03.2008 02:36

Ja sam Mario klavijaturista iz Panceva,sviram 4 godine profesionalno,inace sviram Korga PA-80 i Korga Tr,i pozdravljam ovom prilikom sve kolege.Muzika je cudo

dekipa 27.03.2008 00:46

Pozdrav drustvo!
Ja sam Dejan.Jesam registrovan od ranije ali sam se tek sad ukljucio posto je sajt super.
Ovom prilikom zelim da pozdravim osnivace ovog sajta, sviram na Pa 50-tici vec 3 godine.
Tu su u medjuvremenu bile i U-20,XP-10,E-70,E-96 i sad ovo (cudo) ako moze tako da se kaze.
Ako nekom treba pomoc oko ove sprave voljan sam da pomognem.U svakom slucaju ovaj sajt je za to i napravljen i samo da ne bude sebicnosti a da bude vise iskrenosti.
Toliko i pozdrav za sve!!!

Pilence81 29.03.2008 12:21

Ime: Dusica
Prezime: Stevanovic
Rodjena:U Ljubljani
Zivim:U Nisu
Maticni broj: 17042828
Zanimanje: Pevacica
Hobi: Picim redom i belezim kredom!
Bracni status:U neformalnoj vezi.
Strucna sprema:Jedva zivo zavrsena osnovna skola.

Mislim da je dosta za pocetak:D


Trenutno vrijeme na Forumu 20:30

Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org