YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum

YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum (http://www.yu-midi.org/forum/index.php)
-   Svaštara (http://www.yu-midi.org/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Hajde da se zalimo! (http://www.yu-midi.org/forum/showthread.php?t=7897)

caka012 07.02.2009 12:27

Hajde da se zalimo!
 
Dosta smo se hvalili, hajde sad malo da se zalimo. Hvaljenje je, naravno, jos uvek u opticaju.

Evo ja cu prvi:

Sinoc me je zena, u cilju smanjenja moje telesne tezine, nagovorila da veceram musli. To je nesrecan spoj Cornflexa, suvog voca i jos neke bele tvorevine, za koju smatram da bi trebalo da bude organskog porekla, ali ima prilicno budjav ukus. Dobro, to i nije mnogo cudno ako uzmemo u obzir da je i nafta organskog porekla, ali takodje ima cudan ukus. Jedva sam sacekao da ode da spava pa da otrsim pola pileceg parizera koji me je verno cekao u frizideru, spreman na sve posledice koje ce uslediti kada mi zena primeti da sam zdrao na kvarno.

I to nije kraj, tek smo naceli veliku kesu muslija, znaci moje muke su tek u najavi.

Jel' ima neko nesto gore od ovoga?

Alix 07.02.2009 12:36

Ja moram da se požalim da mi je zadnja polovina decembra i januar bila najslabija sezona u zadnje 3 godine...Dakle veće pušione,manjeg bakšiša,slabijih tezgi nisam imo ne pamtim...Ne znam jeli zbog recesije il se narod plaši ali nema više onih narudžbi,onih jakih potrošača koji bi stvarali promet i meni gazdi...Jedino što me tješi jeste činjenica da 90% muzičara u Sloveniji nema redovne tezge i ne rade redovno a ja i dejan bar imamo redovnu tezgu iako je to sve skupa plitko al et...Mora od nečega da se muze za troškove...

caka012 07.02.2009 12:48

Meni su decembar i januar bili za onu temu o hvaljenju, ali februar se vec najavio (kao i predhodnih 18 februara od kad jedem ovaj 'lebac) kao mesec u kome je samo cilj da se doceka mart. Kalendar za februar mi je tako jadan, da vec razmisljam da za 2010. godinu narucim kalendar bez februara, ili da nasoj efikasnoj skupstini dam predlog da se februar ukine, a da budu dva januara ili dva marta.

Vule 07.02.2009 16:52

Ova ideja oko ukidanja februara mi se jako dopada...:D

gibanica 07.02.2009 17:05

meni su protekli vikend trazili pesmu Mazo od Lune.

Dell 07.02.2009 21:57

Citat:

Originalno postovano od caka012 (Post 70214)
Dosta smo se hvalili, hajde sad malo da se zalimo. Hvaljenje je, naravno, jos uvek u opticaju.

Evo ja cu prvi:

Sinoc me je zena, u cilju smanjenja moje telesne tezine, nagovorila da veceram musli. To je nesrecan spoj Cornflexa, suvog voca i jos neke bele tvorevine, za koju smatram da bi trebalo da bude organskog porekla, ali ima prilicno budjav ukus. Dobro, to i nije mnogo cudno ako uzmemo u obzir da je i nafta organskog porekla, ali takodje ima cudan ukus. Jedva sam sacekao da ode da spava pa da otrsim pola pileceg parizera koji me je verno cekao u frizideru, spreman na sve posledice koje ce uslediti kada mi zena primeti da sam zdrao na kvarno.

I to nije kraj, tek smo naceli veliku kesu muslija, znaci moje muke su tek u najavi.

Jel' ima neko nesto gore od ovoga?



znas kad je zika rekao elzi, bolje da umrem sit, nego da zivim gladan, hahaha tako i ti :D

vazdagazda 07.02.2009 22:01

Evo ja u Februaru stojim i naplacujem Ulaz u jednoj diskoteci kad pjeva neki glavonja,kazu dobar je muzicar a posten pa ovi kad dodju odmah mene zovu, sad uvjek pitam jeli da sviram ili na ulaz.Nesto sam konto da ponesem klavu i nako odma na ulazu da im bacim jedno kolce ono kao predjelo,kad vec placaju !!

caka012 08.02.2009 01:06

Citat:

Originalno postovano od d3llbQy_DM (Post 70277)
znas kad je zika rekao elzi, bolje da umrem sit, nego da zivim gladan, hahaha tako i ti :D

Ma u pravu si, nego se plasim da me ne ostavi zena, cim ona insistira na tome, znaci da sam postao naporan sa svojom tezinom.

tesla 08.02.2009 02:19

ma ti care budi odozdo da joj ne smeta tezina.... salim se naravno mada je meni to sasvim dobro. A sto se tice kilaze to treba voditi racuna ozbiljno i to zbog sebe samog i zdravlja naravno nisam pristalica tog silnog zrnevlja i bobica... za mene nema tice do prasice i jos da su joj krila od kupusa....
pozzzzzzzzzz

gibanica 09.02.2009 16:00

2 Privitaka
izgubio sam jutos od italije u finalu.posle skoro mesec dana igranja svetskog prvenstva. final Germany - Italy 0:2

jutros sam poceo na istoj igri SERIu A s fiorentinom i 3 sam posle 7 kola. ako osvojim,javljam vam!


Trenutno vrijeme na Forumu 18:18

Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org