YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum

YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum (http://www.yu-midi.org/forum/index.php)
-   Muzički Software (http://www.yu-midi.org/forum/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Live Styler + Halion Sonic (http://www.yu-midi.org/forum/showthread.php?t=24047)

Akordeonista 03.11.2012 23:29

Live Styler + Halion Sonic
 
Pitanje za poznavaoce ove tematike (pre svih za Tranzita):
da li je moguce koristiti LiveStyler u kombinaciji sa Halion Sonicom preko laptopa? Pozeljno bi bilo da moze da se koristi i jos neki VST sempler preko koga bi isle uglavnom solo boje, poneki bas, kontra, i bubanj. Da li je moguce da sve to radi stabilno na zivoj svirci? I kakvo vam je uopste misljenje o Halion Sonicu, opravdava li ulaganje u njega?

fico 03.11.2012 23:55

Ne verujem da bi ti to sve radilo na prenosnom kompu kako treba jer bi morao taj prenosnik imati vrlo jake preformanse za nesto bolji rad .Sam live styler moze imati u sebi nekoliko VST mada to nije bas najbolja solucija .Lakse je koristiti neki VST host u kojem mozes definisati sve komnde za midi routing. Sam styler radi vrlo stabilno jer sam ga bas testirao sad nekoliko vremena i daje zodovoljavajuce rezultate.Bolja solucija od prenosnog kompa je neki midi PC sa touch monitorom ili sacekas da izadje Trans Audio i imas sve to vec sredjeno onda.

branoy 04.11.2012 00:08

imal ko live stilera da i ja probam ? narodnog?

mladenkom 04.11.2012 00:19

Imas demo verziju da skines sa njihovog sajta
Postovano sa mobilnog uređaja

branoy 04.11.2012 00:22

pobao, nemos ko covek nist napravit, ne ide. a vidim ima i neki plus i bez plus? jeli nema razlike u softveru cistom i onom plus?? mozda bi ja to i uzeo, ne trebaju mi njohovi stilovi, semplovi boje, sam softver pa cu ja to sredit sa svojim SF2. ako nema narodne ni za leka?

fico 04.11.2012 00:32

Mislim da ti niko nece dati full verziju jer ona dolazi sa USB i svaki korisnik ko je kupio styler ima svoj broj.Updatei su dzabe tako kad kupis jednu verziju imas nadgradnju do kraja.Ja kad sam kupovo bila je verzija 10 a sad je 15.

marko87 04.11.2012 02:22

Citat:

Originalno postovano od branoy (Post 228187)
imal ko live stilera da i ja probam ? narodnog?

Ovo je kao da si pitao jel ima neko Korga, ili Yamahu , al' narodnog.

Plus verzija podrzava vise formata ritmova ukljucujuci i Korgov format.

branoy 04.11.2012 02:27

marko87 verujem da ti je sav softwer legalan... al najgore je kad se neko ovako voli praviti pametan... toliko.

fico, aha, usb znaci ,, pa kontam ako je taj 30eu nije to puno za uzet. sam da mi je plus, jeli i on toliko para? ne traba mi nista osim tog softwera. vidim da brutalno skup sa svim tim, meni to ne treba i onako ba ja to sam radi sebe u kuci, cisto zadovoljstvo u kuci. imam one man band 10 full, al ne radi mi na win7 64bit mat,mu1! haha

marko87 04.11.2012 02:31

izvini, moja greska, pogresno sam razumeo

branoy 04.11.2012 02:36

haham , ma opusteno!! balkan je ovo!! znas sve...


Trenutno vrijeme na Forumu 20:24

Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org