YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum

YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum (http://www.yu-midi.org/forum/index.php)
-   Svaštara (http://www.yu-midi.org/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Hajde da se zalimo! (http://www.yu-midi.org/forum/showthread.php?t=7897)

Enes-am21 09.02.2009 23:17

Ljudi, ovo je za pozalit se... u petak imam 4 ispita na akademiji, ne znam gdje cu prije... a jos petak 13., pa sam se zabrino...=))=))

caka012 09.02.2009 23:21

Ma nema to veze, ja sam se u petak 13. upoznao sa svojom sadasnjom zenom. Znaci, to moze da bude i neciji srecan dan (mislim njen). Da li sam te utesio? Bar malo?

vazdagazda 09.02.2009 23:52

pa ako je samo njen sretan dan onda vidis i sam da ima nesto u tom 13-om.Petak.
Highslide JS

Enes-am21 09.02.2009 23:59

ma nije to do datuma drugovi, vec me ta 4 ispita brinu... to se samo usput spomenulo da je 13.

zeko 10.02.2009 00:09

Enese ja sam ih danas rijesio 3 na faksu..:D
A i ti ces ta 4..nema sumnje..samo nemoj previse visit na yu-midi , nego se malo i knjige uhvati..haahaah

TomyCroSound 10.02.2009 00:24

Khm...
 
...ja s?ebo klavijaturu, nije to strašno, već me majstor odero, to je strašno. Prva beba na putu - dobro je to, već mi ženi muka 24 sata dnevno, pa nisam dobio mj dana skoro...
(počet ću prakticirat ono: "kreneš sa "Ranjeni junak" a završiš sa "Bio sam pijanac"):green:

tesla 10.02.2009 00:56

Citat:

Originalno postovano od caka012 (Post 70604)
Ma nema to veze, ja sam se u petak 13. upoznao sa svojom sadasnjom zenom. Znaci, to moze da bude i neciji srecan dan (mislim njen). Da li sam te utesio? Bar malo?

ustvari vidis da BAS ima veze sa petkom 13 =))
4amadeusvk
e moj zemo to je tek pocetak ni ne slutis ti jos sta te tek ceka moj savet SPAVAJ DOK MOZES a za to sto nisi dobio ma snadji se za r je malo dobrih riba u VK??? bar je bilo dosta dok sam ja isao u skolu hehehehe malo u veliki park pa tamo kod topa pa pod terme jebiga treba izdrzati trudnocu nije mala stvar...
pozzzzzzzzzzz

yamahapassion 10.02.2009 03:01

za caku012 savet: druze mani se tog muslija, jedi samo hranu bez ugljenih hidrata, znaci samo proteine, i da vidis kako kile spadaju. Ako volis ribu to ti je najjaca hrana, godinama vec idem u teretanu i kada napravim pauzu od mesec, dva zbog neaktivnosti mi se odma nagomila koja kila vise. najlakse ces skinuti tako, Samo belo meso, riba (tunjevina najbolje), i sve sto nema puno masti u sebi. Eto malo offtopic, al koristan savet. Ako hoces mogu ti ceo proteinski jelovnik napisati. Pozdrav.

Gondzi 10.02.2009 03:35

Citat:

Originalno postovano od caka012 (Post 70300)
Ma u pravu si, nego se plasim da me ne ostavi zena, cim ona insistira na tome, znaci da sam postao naporan sa svojom tezinom.

Ko je j., da izvines...
Uvek ima druga :)

caka012 10.02.2009 19:01

Citat:

Originalno postovano od yamahapassion (Post 70641)
Ako hoces mogu ti ceo proteinski jelovnik napisati. Pozdrav.

E, hocu, napisi ili posalji na private. Nije zbog zene, zezam se, nego poceo malo pritisak da me keca, a i silno se namucim kad secem nokte na nogama. Molim bez saveta tipa "pa nemoj da seces nokte", mada osecam da je to savet u prvom sledecem postu.


Trenutno vrijeme na Forumu 16:25

Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org