YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum

YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum (http://www.yu-midi.org/forum/index.php)
-   Sport (http://www.yu-midi.org/forum/forumdisplay.php?f=79)
-   -   Crvena Zvezda -VS- Partizan (http://www.yu-midi.org/forum/showthread.php?t=18045)

Simke 16.03.2011 17:31

Crvena Zvezda -VS- Partizan
 
U 17:00h pocinje direktan prenos,i sta mislite kakve su prognoze?
Nadam se da nece biti sibanja,jer sam cuo da su napravili primirje.

mirandess 16.03.2011 17:40

uh uh uh, daj boze da se "ne pobiju", a meni mirise na partizan da ce dobiti, :D jao kad je partizan igrao u mostaru protiv "Zrinje" ahahhaha letili su i ljudi i stolice brate........ Valjda nece tako biti sada na domacem terenu kod vas.

nesaband 16.03.2011 17:42

bice kao i obicno,ma kakvo primirje,nema tu primirja.
To su huligani koji ne dolaze zbog fudbala na stadione vec iz razloga da svoju negativnu energiju potrose divljajuci u grupi posto su kao pojedinci obicni slabici.

Daj boze da ne bude problema ali sumnjam

Dell 16.03.2011 18:13

Lijepo bih vas zamolio da raspravljate o mogucem rezultatu i ishodu utakmice, a ne o drugim natjecanjima unutar natjecanja. Ovo je sekcija Sport i neka tako i ostane.
Hvala

koja 16.03.2011 18:48

Prvo poluvreme 1:0,za partizan.:(

panovicdragan 16.03.2011 19:14

3:2 za ZVEZDU!!!!!!!!

koja 16.03.2011 19:55

Eee,steta sto nije tako.2:0,za partizan.:(
Ali imacemo popravni 6.aprila i nadam se da ce mo tada biti MNooooooGO bolji.:D

Burli 17.03.2011 17:06

Citat:

Originalno postovano od nesaband (Post 176840)
bice kao i obicno,ma kakvo primirje,nema tu primirja.
To su huligani koji ne dolaze zbog fudbala na stadione vec iz razloga da svoju negativnu energiju potrose divljajuci u grupi posto su kao pojedinci obicni slabici.

Daj boze da ne bude problema ali sumnjam

I šta ćemo sad kad je derbi prošao u najboljem redu i kada je bilo svega što fudbal čini najvažnijom sporednom stvari na svijetu?

Izuzetno tendenciozno i paušalno napisan post od strane @nesaband, kao da sam pročitao vijest na "omiljenoj" mi televiziji koja u svom nazivu ima nekadašnji pozivni broj za policiju!
Osim toga me zanima jesam li i ja huligan koji na stadion dođe da "potroši svoju negativnu energiju divljajući u grupi pošto sam kao pojedinac običan slabić"?

Sportski pozdrav B-)

Dell 17.03.2011 17:27

Osim toga, nisam li fino napomenuo da necemo o huliganstvu nego o sportu?

misa1265 17.03.2011 18:17

Tema po meni nema smisla jer moze samo da donese razdor medju forumasima,a to naravno niko ne zeli! ;)
Iako sam Delija,i idem na svaku utakmicu Zvezde,imaju jacu ekipu i dobili su,golove dali ni iz cega,al' dobro sad,mi nismo neke svoje sanse iskoristili i to je to!Jos jedan izgubljen derbi :(

A dell izvini moram da se dotaknem teme koju je zapoceo Nesabend i da kazem da se totalno slazem i potpisujem post od verovatno najveceg grobara na forumu Burlija ;)


Trenutno vrijeme na Forumu 23:06

Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org