YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum

YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum (http://www.yu-midi.org/forum/index.php)
-   Komentari i Pitanja (http://www.yu-midi.org/forum/forumdisplay.php?f=18)
-   -   Komentari Download centar (http://www.yu-midi.org/forum/showthread.php?t=11520)

blatusan 26.10.2009 10:16

Komentari Download centar
 
Nema smisla i ovo vrijedi za sve one clanove koji trose vrijeme po download centru pisajuci komentare drugm vrijednim clanovima koji stavljaju stvari redovno!
Kako vas nije stid pisati komentare ljudima koji su si uzeli vremena da postave nesto ovdije!?? Pisete im kako je to grozno i kako nista ne valja kako je sramota da je u opste stavio!! Vi ste imali vremena da skinete npr. set od 64MB i da ga ucitate u jedan LE kojem treba do 10 minutta da ucita set. To nema smisla. Ljudi se trude a vi ih omalovazavate! Ja zelim da se zahvalim svima koji uploadaju bilo sta jer sve moze posluzit i svaka vam cast! A zamolio bi moje prijatelje i kolege Moderatore da obratimo malo paznju na ove corave oci sto se vrte po Download centru i da napravimo pravilo za to i naravno sankcije da se uvedu, jer je stvarno sramota sta se pise.
Pozdrav, Alen!

Damir_Coma 26.10.2009 10:40

Svaka cast kolega, u potpunosti si u pravu.. Ja postujem kad neko da kritiku ili sugestiju da se nesto popravi, ali kad neko dodje i skida sve redom, skoro sve od toga iskoristi, i onda jos napise da je to katastrofa, da nije nista kako treba, a ni jedan jedini upload nema.. a neko se danima mucio da napravi nesto.. A nisu ni svjesni da je ovaj sajt i ljudi koji ucestvuju svojim uploadom i kvalitetnim postovima njihovi najbolji prijatelji vezano za svirku.. Gdje to jos imaju besplatne ritmove, boje, semplove.. i najvaznije dobre savjete.. Treba da se stide..

blatusan 26.10.2009 14:09

Ma jasta ba kolega...ovdije sam skoro od samog otvorenja stranire...i kad slusam DM il nesto drugo...pa sve to ima i na yu-midi....sve se koristi! Neko uzme set pa ga preradi promijeni mu efekte il sta ja znam...al ima ih koji ne znaju ni to pa im dobro dodje ta jedna promjena efekta! A sto sam se zacudio i sto me provocira ne normalno je to da se cak i vrijedza ako je neko nesto postavio sto ovom drugom nije dobro! To je sramota i mora se promijenit!!!!! Poz, AleN!

b.o.Y.c.h. ČK 26.10.2009 16:00

Potpis!
Kad smo kod toga, bilo bi dobro da se za svaki uploadani ritam (boje) uredno napiše za koju je klavijaturu, u suprotnom treba pretraživati...
Nema smisla omalovažavati nečije uploadanje, ali pritom je bezveze da se stavljaju fabrički ritmovi, i to ne u kompletu nego po djelovima, dali time neko želi povečati broj uploada?!
Ovo je sitnica, ali dobro je i na to bacit oko... ;)

cunami 26.10.2009 16:22

Mislim sta reci...
Ja bih izbacio mogucnost komentara u download centru.Samo bih ostavio Thanks!!!
Nema potrebe za komentarima, jer ako ostavis nekome 1% sanse da nesto napise sto ne ide- kad tad ce napisati.Pozz

mimiki 26.10.2009 21:07

Mislim da ne treba izbaciti komentare jer mogu da budu i korisni a i dobronamerni ili neko pitanje da bude.....uglavnom treba da ih ima...
Ali istina je da je ovaj download centar mnogo dobra i zahvalna stvar,jer vecina ljudi na ovom forumu koristi bas materijal s ovog sajta na svojim svirkama s malim promenama...ziveo YU-MIDI;)

RadeKOKI 26.10.2009 21:22

Definitivno reorganizacija Down sekcije mora da se izvrsi, posmatram vec od kad sam registrovan na yu-midi sajtu postoje korisnici sa nalozima iz 2005-te godine sa "0" postova i sa "xxxxx" download-a, a o komentarima na download sekciji nema potrebe komentarisati bruka i sramota, na forumu aktivno ucestvuje max 20-30 ljudi od mogucih 5000 ako ne i vise registrovanih accounta a u down sekciji ima uvek pristutno naj manje 30-1000 clanova dnevno. A ko malo zapazi povecano "cerupanje" se poveceva u kasnim satima kad nema modova ili rano ujutro, tako da bi po nekom mom misljenju "novajlijama" trebalo zabraniti download dok ne ispuni minimum 30 postova jer vidim da se pojavili komentari i zalbe na "kradju" tudjih setova i preprodaja istih, koji naravno zavrse u down sekciji sajta. Licno imam dosta kvalitetnog materijala za instrumente koje posedujem i delim ih interno ovako proverenim drugarima i prijateljima i vrlo rado bih podelo sa ostalim clanovima ali "NE DAM PREPRODAVCIMA I TRGOVCIMA SVOJ RAD I ZNANJE". Nije problem podeliti kolko je fora da necu da neko moje znanje prodaje kao "svoj rad", tako da ili nek se uvede posebno VIP download sa odredjenim sadrzajem materijala ostalo nek ostane novajlijama kao obican DOWN i cao. Ovde nema ljutnje i sentimentalnosti, znam da cu nekog da iziritiram ovim postom al sta da radim to je tako i ovo je moje misljenje koje necu nikad promenuti.

Veliki pozdrav !!

RIDICK_XxX 26.10.2009 21:28

ja se potpuno slazam sa ovime!
jer ima mnogo takvih komentara,a neznaju da je trud u tome bio sto je neko pravio...

Tomy 26.10.2009 21:40

Ja mislim da su demo snimke da se nešto komentira i sudi. Ja nisam puno skidao odavde, ali ono što sam skinuo, sve sam prilagodio svojem ukusu, tako da ne mogu niti komentirati tuđe setove a niti neću jer nešto što je nekome dobro, meni možda ne odgovara!
Tako da se i ja slažem sa ukidanjem komentara!

EmirTotic 26.10.2009 21:52

''tako da bi po nekom mom misljenju "novajlijama" trebalo zabraniti download dok ne ispuni minimum 30 postova jer vidim da se pojavili komentari i zalbe na "kradju" tudjih setova i preprodaja istih, koji naravno zavrse u down sekciji sajta''

Onda bi svako novi pisao nevidjene gluposti na sajtu da bi skupio tih 30 postova...

Taj super clan download postoji odavno ali necu da pricam o tome jer nemam pristup tome. A to za one koji preprodaju setove i ostale dzidza-midze ne daj im Boze da ja imam kontakt sa njima ili da mi ponude nesto!

Usput, ti clanovi koji su neaktivni i koji samo downloaduju ili nisu neki muzicari i ne znaju nista pa samim tim ne mogu ni da pomognu drugim kolegama ili zloupotrebljavaju sajt, tacnije materijal sa sajta. Smatram da to treba sankcionisati al nemam pametno resenje kako da se to izvede. :)


Trenutno vrijeme na Forumu 11:19

Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org