YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum

YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum (http://www.yu-midi.org/forum/index.php)
-   Komentari i Pitanja (http://www.yu-midi.org/forum/forumdisplay.php?f=18)
-   -   Novi pravilnik!!!! (http://www.yu-midi.org/forum/showthread.php?t=9470)

tesla 24.05.2009 12:56

Novi pravilnik!!!!
 
Obavestamo sve clanove foruma da je postavljen novi PRAVILNIK da ga procitaju i da se pridrzavaju istog.
Zahvaljujem se u ime celog YU-MIDI TEAM-a
prijatan boravak na forumu

grandia 24.05.2009 15:28

posto sam ja vec dobio bananu i upomenu - izdrukao sam pravilnik i zalepio ga iznad monitora ...:D

(novi) pravilnik je sasvim ok!

Marco7 24.05.2009 17:58

Vec se medju nama moderatorima zna da pozdravljam promene u pravilniku ali evo nek znaju i ostali clanovi i mora se znati kucni red ;)

x3meSRB 29.05.2009 02:17

preterali ste s pojedinim stavkama!!! neke stvari svaki moderator moze drugacije da tumaci i dvosmislene su i ja kao clan ovog foruma imam pravo da dam primedbu...

6. Ne šarenite poruke ??? - zamislite forum bez smajlija, meni to dodje ko da pricam u istom tonu ili da sviram bez dinamike... ?!


11. Pazite koga ispravljate i kome govorite kako nije u pravu ??? - e ovo me podseca na onu staru pravilo jedan: direktor je uvek u pravu i pravilo dva: kad direktor nije u pravu primenjuje se pravilo jedan!!!"


15. Bez Mailto odgovora, ili ostavljanja brojeva telefona na forumu - jel to vazi i za rubriku "OGLASI"?


14. Reklamiranje je zabranjeno - sta spada pod reklamiranje???


IZVINJAVAM se sto se ne slazem sa svim stavkama i sto mi nije jasno bas sve ali volim kad je sve lepo izdefinisano da ne bi bilo nesuglasica ubuduce a pozdravljam da treba postovati pravila.

p.s. a za midi fajlove necu ni da komentarishem jer to i ne smatram intelektualnom svojinom tako da se i tom stavkom ne slazem, to bi bilo kao da korg zabrani da se objavljuju slike njihovih instrumenata na drugim sajtovima osim zvanicnog, ali pravila su pravila moraju se postovati a mi imamo pravo da se slozemo ili ne, pozZ.

Vaxter 29.05.2009 02:28

Nem nemate pravo, vec imate samo OBAVEZU da se sa pravilnikom slazete, i to ste potvrdili svi prilikom registracije.
Inache, ovo NIJEDNO nije novo pravilo, vec stara.
Ochigledno da do sada NISI chitao pravilnik, tako da stvarno nemash pravo glasa.
A i to shto citirash, dobro prochitaj!
Pishe objasnjenje svakog pravila.
Za 6. Ne šarenite poruke pishe ne preterujte, a ne nemojte!
Samo primer.
Ostalo necu ni da te udostojim odgovora...
Sve JESTE lepo izdefinisano, samo treba prochitati... ;)

zeljko 29.05.2009 02:33

Pa jest i ja sam bas kad sam citao ovaj novi pravilnik nisam nista vidio novo sve je isto kao i stari pozdrav
Zeljko

Vaxter 29.05.2009 02:38

Dodato je samo par stavki, i neke preciznije definisane...
Nishta vishe... :)

makikorg 29.05.2009 04:53

:lol: svidja mi se ...

BoleroBend 29.05.2009 15:07

sve je ok samo sam primetio da neko se suzdrzava pominjanja odredjenih programa. od cega to zavisi koji se programi smeju pominjati a koji ne.
i koji se sajtovi smeju pominjati?
video sam neke erotske :) a neki su opet obrisani!
cao svima!


PRAVILA POSTOJE DA BI SE POSTOVALA!

svrakan 29.05.2009 16:17

Hardyy moze se pominjati bilo koji program,ali se ne sme kaciti sem ako nije original.A voleo bih da kazes gde su ti linkovi za erotske sajtove,a sto se pravilnika tice treba shvatiti vrlo prosto i jednostavno,kada ti neko dodje u tvoju kucu i pita gde je toalet ti mu objasnis i pokazes put, a ne pustis ga da vrsi nuzdu na tepihu ili u cosak od sobe,tako je i ovaj sajt necije vlasnistvo gde postoje pravila koja su sasvim normalna,a kome se ne svidja kako kaze Vax putuj brate.Morao sam malo saljivo da objasnim jer ocigledno nekima nije jasno kako stvari funkcionisu.


Trenutno vrijeme na Forumu 13:44

Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org