YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum

YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum (http://www.yu-midi.org/forum/index.php)
-   Korg (http://www.yu-midi.org/forum/forumdisplay.php?f=12)
-   -   Pomoć - Kako da direktno usnimim Intro u Style (http://www.yu-midi.org/forum/showthread.php?t=888)

kreso 26.05.2006 15:05

Pomoć - Kako da direktno usnimim Intro u Style
 
Pozdrav kolege !

prijatelji imam jedan problem. Neznam da li se može učinit, ali imam neki predosječaj da bi moglo ići.

Naime, želio bih Intro1 i Intro2 direktno odsvirati i usnimiti u User Style.
radio sam preko Style Worksa, ali mi se ne sviđa kako je ispalo, pa bih radio direktno na Pa80, tako da ja odsviram i usnim u Intro to što želim.

Tražio sam u uputama, ali još nisam našao, a i iskreno rečeno trenutno sam preživčan da tražim jer mi gori pod petama jer us subotu idem na jednu gažu gdje ću svirati harmoniku, a kolega će svirati moj Pa80. E sad kak nije neki bog zna što solista, trebaju mi introi koji nemaju smisla ako ih ja odsoliram na harmonici kad su zvukovi gitare, buzukija ili sl.

Hajde please pomagajte. pomoć je dobrodošla do 16.00 H, jer poslije toga neću biti više uz komp, tako da je stvarno najhitnije.

Zahvaljujem unaprjed na svakom stručnom savjetu.

Pozdrav

kreso 26.05.2006 15:13

@ yu-midi

Prijetelju, nisam pobjego, nego mi admini iz mog informatičkog centra zabranjuju pristup chatu. :roll: :twisted:
Hebi, ga. Mogu komunicirat samo preko foruma.

yu-midi 26.05.2006 16:03

ma nije problem prijatelju salio sam se malo!

Reci mi kako si pokusavao sa Style Works?
Imas li sta od midi fajlova,sto ti treba za intro,ja inace radim sa Kat2000 programom mnogo bolji intro se daju napraviti,samo sto je nesto komplikovanije.Malo je knap sa terminom posto ti odma treba,ali mogu ti ja napraviti sa Kat2000 ono sto ti je najpotrebnije!

za ovu drugu varijantu treba ti sigurno mnogo vise vremena dok to sam odsviras,mislim da ce ici malo teze,moze se ali nije nesto sto se nabrzake uradi.

kreso 29.05.2006 09:13

Pozdrav prijatelju !

Eto, snašao sam se nekako.
Radio u Style Worksu Introe od MIDI-a, no kad sam odrezao trake i postavio što želim da mi svira pod varijacije, a što u Introe, onda mi je uvijek jedan takt bježao. No, za sad sam to sredio za tih 10-tak pjesama što me hebalo. A i repertoar sam prilagodio s pjesmama koje mi nisu toliko bile ovisne o solažama na synthu. Dobro je ispalo s obzirom na zarađenu lovu.
Ipak i dalje bih htio da si usnimim sam intro onako kako ga odsviram ja. Hebi ga Miodraže, ali sebi još uvijek više vjerujem nego Style Worksu. Imam KAT2000, samo osim slaganja performanci ostalo na njemu ne znam. Trebao bih se malo pozajebavati s njime, pa bi naučio.

Svakako, velika ti hvala na nuđenoj pomoći, a i puno sam si kriv što sam se prekasno javio.

Pozdrav

Fekete 22.05.2018 20:05

Pozdav kolege! Evo stara tema, ali za mene ponovo aktualna, ja bih isto želio za par pjesama sebi sam snimit intro pa ubacit u User Style, ali direktno na klavijaturi, jer ni meni se ne sviđa ovo preko Stlye Worksa jer on ne uzme sve instrumenete iz pratnje u obzir i bude nešto siromašniji zvuk onda tog intro-a... eto ako netko od starijih kolega zna kako se to radi na Korgu pa80 bio bih jako zahvalan ako može i želi napisati detaljno postupak kako se to radi.... zahvaljujem :):D


Trenutno vrijeme na Forumu 14:50

Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org