YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum

YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum (http://www.yu-midi.org/forum/index.php)
-   Vesti (http://www.yu-midi.org/forum/forumdisplay.php?f=70)
-   -   Svetska ekonomska kriza (http://www.yu-midi.org/forum/showthread.php?t=7816)

gibanica 02.02.2009 22:13

Svetska ekonomska kriza
 
evo jedne vesti iz sveta, o kojoj vidim nije bilo reci:
stigla je pre oko mesec dva Svetska ekonomska kriza (SEKA)..

da li vas dotice na svirkama,lokalima,izlacima,primecujete li razliku?
idu li ljudi odrpani uvece i ima li uopste mase i baksisa?

Koliko vidim,ja radim za iste pare u RSD, a EUR je otisao sa oko 80 na skoro 100 a bice i vise.. nisam primetio da je neko podigao dnevnice zbog toga..
ozvucenje iznajmljujem u eur a dnevnica mi je u din..
nesto jace sa strane u baksis nije kanulo,ne pamtim..

vidim i da su mi ukinuli neogr pice i sveli na eventualno 1,vlasnici lokala su poceli da se cigane zesce al izgleda da je svima frka..

danas su legli 400 miliona od rusa pa cemo dobiti 20e od deonica :)
da li to samo ova nesrecna zemlja ide u vraziju mater ili je tako svuda..
voleo bi da cujem i kolege kako je preko dunava i drine..
iskreno mislim da danas ako u muzici ne radite konkretno sa estradom da je sve to gola voda.

Millan 02.02.2009 22:25

Mi ne treba da se bojimo krize, kod nas nece doci..., mislim tu je ona vec godinama...:rolleyes::|

Malimuzicar 02.02.2009 22:55

Svjetska Kriza
 
Ma Gibanica nemoj da se brines nasa Balkanska Kriza je gora od ove svjetske pa se zivotari.Kod nas bi bilo cudno kad nebi bilo krize.

gibanica 02.02.2009 23:39

pa to jeste malo olaksanje za nas..mozda lakse prodjemo nego englezi i francuzi..
imam ja i sporet na drva,moja mati zna da mesi leba..itd ;)

Dell 02.02.2009 23:48

i to sto kazes gibanica, a ovi zapadnjaci su ti gotovani, oni kupuju kruh u prodavnici zapakovan i vidis sta im uradi ova kriza oko plina, oni se smrzavaju, stari smederevac nikad ne izdaje ;)

dalabu 03.02.2009 00:12

a koliko kosta metar drva u Mostaru i koliko kosta kilo brasna? Trebalo bi to preracunati dobro sta je isplatnije???Da se selimo na istok ako zapad ne valja heheheeh

zeko 03.02.2009 00:14

@Millane, upravo tako ...kad na Balkanu nije bila kriza...

shown 03.02.2009 00:17

metar drva 30 eura u mostaru pa ti vidi u sarajevu 50 eura,maltene dzaba

dalabu 03.02.2009 00:22

pa eto 100maraka metar a toliko ce te i plin kostati da grijes jednu prostoriju samo sto ce uvjek topla da bude,sto znaci da nema ustede nikakve a gdje je rezanje cjepanje odpad...

tyros2 03.02.2009 00:40

Citat:

Originalno postovano od d3llbQy_DM (Post 69451)
i to sto kazes gibanica, a ovi zapadnjaci su ti gotovani, oni kupuju kruh u prodavnici zapakovan i vidis sta im uradi ova kriza oko plina, oni se smrzavaju, stari smederevac nikad ne izdaje ;)

Ma obotalio je i to Balkanac!Da vidis jarane kako se u Americi viju dimovi iz Odzaka,i kako se peku pite i kruhovi,...........

Zato je i nastala kriza,Bosanci i ostali prestali da kupuju kruh i ostale potrebstine........:)


pozdrav


Trenutno vrijeme na Forumu 16:59

Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org