YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum

YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum (http://www.yu-midi.org/forum/index.php)
-   Svaštara (http://www.yu-midi.org/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Klub miljenika milje-a ;) (http://www.yu-midi.org/forum/showthread.php?t=6755)

Marco7 20.11.2008 16:33

Klub miljenika milje-a ;)
 
1 Privitaka
E ovako u ovoj temi primamo sve clanovi koji su fanovi milje-a,heklanih zezalica i tako to!Znaci svi koji vole da klavijaturu na svirci,kod kuce i slicno ukrase ovim nezamenljivim rucnim radom :) Ideju za ovaj klub mi je dao Millan a za zastitni znak i poster ovog kluba je zaduzen milanceshow!Evo stavicu vam sad nas grbi i zastitni znak pa se upisujte nek nas je sto vise,da svet vidi koliko volimo nasu domacu radinost i koliko smo odani miljeima =)) =))

milanceshow 20.11.2008 16:52

Vec duze vreme bavim se heklanjem....Tako je dosao red da se otvori i ovaj klub....

Ovde mozemo podeliti nasa iskustva i tehnike.....Znam da svi cuvate svoju tehniku heklanja,ali nadam se da ce biti medjusobnog razumevanja.....

Sa Marco7 sam razmenio par miljea i mogu vam reci da je covek profesionalac.Verovatno mu od babe ostalo.....
A Millan sa dva "L" je jedan od velikih tehnicara u heklanju...tako da ce i on mnogo pomoci ovom klubu.....

Znam da i medju vama "buducim clanovima" ima mnogo vas koji heklanje gajite od malena i da se ta vestina prenosi sa kolena na koleno.Pa onda................

Izvolite u klub...........;)

Vule 20.11.2008 17:02

Izvinjavam se sto ovako upadam ali zanima me da li ja sa svojim omiljenim hobijem pletenjem i kukicanjem se mogu pridruziti ovom klubu...:confused:


Samo bih da na pomenem da sam dva puta bio osvajac zlatne medalje na olimpijadi u disciplini hekler sa prirodnom vunicom i apsolutni sampion u tehnici "dva klot dva frket",kao i dobitnik vise opstinskih i regionalnih priznanja...:D

Millan 20.11.2008 18:33

Milje na stolu, milje na stocicu..., milje na naslonu od kauca, milje na stolici, milje na vitrini, milje u regalu, milje na tv-u, pa, milje ispod tv-a, milje na video-rekorderu, milje na frizideru, pa veliko milje na zamrzivacu:surprise:. Milje na desktop monitoru, milje na laptop monitoru:D, milje na instrument tabli auta, kamiona, traktora, kombajna, aviona...uhhh:), milje na kutiji(zvucniku), milje na pojacalu, milje na mikseti, milje na klavijaturi, a pogotovo milje na klavijaturama kojima se podize ekran(displej);)....i tako dalje, i tako redom......
U sustini, gde god milje ide na, tu moze i ispod, ako nista drugo, onda kao oboreno milje...
Nismo ni svesni koliko smo okruzeni miljeima...
Na kraju cu samo reci:MILJE, mislite o tome...B-)

Marco7 20.11.2008 19:23

MILJEEEEEEEEEEEEEEEEEEe =))

EmirTotic 20.11.2008 19:47

Ah to milje...

svirko 20.11.2008 20:07

A jel mogu ja......

ja samo našivavam one križiće......:D

zsimonovic 20.11.2008 20:21

1 Privitaka
Evo ja koristim ovaj milje na klavijaturi,sam sam isheklao :)

jeftabgd 20.11.2008 21:07

Pozdravljam akciju i za vasu informaciju da znate da sam jedan od jacih 'heklera' na prostoru bivse SFRJ,i nadaleko cuveni 'goblendzija'.Ja recimo na kutijama drzim goblene,ako su 12'ice onda je Ciganka sa gitarom,na 15' ide Kosovka devojka a na mixetu 4,godisnja doba.

romario 20.11.2008 21:37

Prekrasna tema.

Veliki sam ljubitelj miljeteića i goblenčića . moj prvi uradak je DJEČAK S VIOLINOM .


Trenutno vrijeme na Forumu 03:59

Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org