YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum

YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum (http://www.yu-midi.org/forum/index.php)
-   Sistemi (http://www.yu-midi.org/forum/forumdisplay.php?f=68)
-   -   Proel Freepass10USB (http://www.yu-midi.org/forum/showthread.php?t=30970)

Vlado 11.09.2018 21:43

Proel Freepass10USB
 
4 Privitaka
Molim vas za mišljenje oko ovog sustava. Nema puno informacija o njemu, možda je netko imao priliku poslušati pa da napiše neki dojam.

Prvenstveno bi služio kao školski prijenosni razglas (škola nema nikakav veliki prostor, događanja su uglavnom u učionici) a eventualno i da se ponekad na njemu malo zasvira/zapjeva.

Budget je cca 3000kn, već ga probijamo ga za 400kn.

Mlađi brat mu je Freepass8USB, ide za 2900kn ali je bas 8" umjesto 10".
Oba su bez mikrofona i stalka za zvučnike, dakle dodatni trošak.

Slobodno predložite i sami nešto do 3000kn, po mogućnosti da ima sve!

smuchac 12.09.2018 07:32

Za te pare nećeš naći bolje.

Poslano sa mog Mi A1 koristeći Tapatalk

Vlado 12.09.2018 21:27

1 Privitaka
Hvala na odgovoru.

Danas sam nastavio potragu i našao za istu cijenu Behringer Europort EPS500MP3.

Da ne duljim: Behringer nema Sub out, nema echo/delay i ima 8" bas, ali ima usb mic dongle i ima reverb za razliku od Proela.

Vrlo sličan sustav, kao da su iz iste radionice. Ni njega nisam imao prilike slušati ali je barem poznatiji od Proela (Proel vs Behringer ili Italy vs Germany).

O tom Behringeru se svašta dobro i manje dobro piše, o Proelu se gotovo ništa ni ne piše!

smuchac 13.09.2018 08:20

To je sve jedno drugom do uha. Proel nije anonimna marka iako tako zvuči.

Poslano sa mog Mi A1 koristeći Tapatalk

ffb 13.09.2018 12:45

@ Vlado, za informaciju Proel vs Behringer ili Italy vs Germany ne drzi vodu.
Realnija usporedba je Kina 06-10 sati vs Kina 10-14 sati 😜

Vlado 13.09.2018 21:08

Čini mi se da si jako blizu istini. Pravo pitanje je za koga rade od 14-06?
Možda je i bolje da ne saznamo, da se ne bi razočarali!

Probati ću poslušati ova dva sustava i predložiti nešto školi za kupnju. Ako i kada šef odobri, napisat ću nešto više o sustavu. Apetiti veliki, a novčanik tanak. S obzirom da nemamo ništa i ovo će biti sasvim ok. Samo se bojim da me ne srežu jer trebamo dodatno i stakle te mikrofon/e.

Hvala ti na odgovoru. Ako padne kakva ideja slobodno javi/te.

ffb 13.09.2018 21:38

@Vlado pogledaj kod Thomanna. Ima par interesantnih sistemcica do 400 eura koji bi mogli posluziti u takve svrhe.Novo sa 3 god.garancije i 30 dana test period tj.mogucnost vracanja ako ne odgovara.

Vlado 14.09.2018 21:17

ffb, hvala na ideji.
Odlična kupnja za tebe i mene privat (Behringer je cca 900kn jeftiniji i to sa dostavom!!!).

Ali mi smo škola, problem je sa plaćanjem izvan hr, devizni račun, kartica..., računovodstvo... tako da ne kompliciramo mora bit tu kod nas.

Inače, kad smo kod thomanna, da li se još što plaća na konačnu cijenu (u kojoj je i shipping) kad roba stigne u hr kod privatnih narudžbi?

smuchac 14.09.2018 21:37

Nista ako si se docepao granice besplatne dostave.

Poslano sa mog Mi A1 koristeći Tapatalk

Vlado 15.09.2018 10:35

A ako nisam?
Behringer 314€ + dostava 14€ = Total 332€
Ok, nisam se dočepao besplatne dostave. Da li na ovaj iznos 332€ idu još kakva davanja u hr? Kako će pošiljka prijeći na terminalu u Zg? Carina, PDV? Cijena 332€ uključuje VAT.


Trenutno vrijeme na Forumu 22:30

Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org