YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum

YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum (http://www.yu-midi.org/forum/index.php)
-   Roland (http://www.yu-midi.org/forum/forumdisplay.php?f=13)
-   -   ROLAND E-50 Pomoc,sta da radim? (http://www.yu-midi.org/forum/showthread.php?t=5528)

mimiki 13.08.2008 02:18

ROLAND E-50 Pomoc,sta da radim?
 
Uzeo sam Roland E-50 pre godinu dana,inace to mi je prva klavijatura,nisam znalac kao vi sa foruma koliko sam primetio,sto nije tesko izvaliti:">,ova klavijatura sve mi se cini da nije za mene,ima mnogo da se radi na njoj a ja nemam mnogo iskustva i znanja da sve to sredim,stalno budzim neke boje ali to mi ne zvuci bas kako bih zeleo,da li je do mene ili klavijature ne znam,verovatno do mene.pa razmisljam da je prodam,ocuvana je i nije vucarana nigde,kao nova.Pa za koliko bih para mogao da je prodam i koju bih mogao da uzmem klavijaturu malo prakticniju,i dodao bih jedno 150-200 eura,i korg dolazi u obzir nisam ja zaljubljenik neki u Roland.Pa ako je neko dobre volje ne bi bilo lose da me malo posavetuje,tek pocinjem s ovim poslom:">.UNAPRED HVALA!!!

milanceshow 13.08.2008 02:38

Ima valjda u download-u da skines ono sto ti treba za E50.Takodje odgovaraju ritmovi sa G70,E80 tako da ima tu dosta materijala koji mozes da iskoristis za E50.

Bolje ti je da radis na njoj i da je provalis jer ces nesto da naucis.Ovako mozes da kupis neku sredjenu polovnu klavijaturu i opet neces nista znati da sam radis oko klavijatura.
Moj ti je savet da zadrzis klavijaturu,ali ako vec hoces da menjas ili prodas to je tvoje pa ti odluci.

mimiki 13.08.2008 03:08

Skinuo sam sve sa download-a ne zvuci lose,nikako sam ne mogu da nabudzim ni boju ni ritam,ne znam ni kod jednog ni kod drugog koje parametre da cackam,ja sve ispomeram pa mi zvuci dosta glupo,nemam iskustva uopste i slazem se s tobom da bi bilo dobro da naucim i moram,kad bih poznavao nekog ko ima e-seriju ili opste klavijature:">,da mi malo pomogne u pocetku.jbg svejedno hvala milanche

milanceshow 13.08.2008 03:13

Pomogo bi ti JA.Nije problem...........
Ja imam E80 pa nisam bas siguran da li su im iste funkcije.....ali probacemo da sredimo glavne ekvilajzere i kompresore zvuka.........ako ih E50 ima.....
Videcemo........

mimiki 13.08.2008 03:18

Ja mislim da je dosta slicno,to bi bilo ekstra,pre godinu dana nisam bas nista znao kad sam kupio ali sam vremenom dosta skontao ali jos ja imam mnogo tu da ucim tako da je svaka pomoc dobrodosla!

Morison 13.08.2008 11:06

Eq po kanalu nema, imamo samo jedan Eq kao efekat. To vazi i za kompresor.
Daj mi tvoj mail na pp pa cu ti poslati neke usere za E50 i par ritma.
Onda odaberes neku boju koja ti se svidja kako je odradjena pa udjes u editing i vidis kako je cova sredio pa primenis na onim bojama koje sam radis

mimiki 13.08.2008 17:16

Morison pokusao sam da ti posaljem mail na pp,ali nece nesto da mi radi,jel ima neki drugi nacin da ti ostavim mail?

NIKOLANIKOLA 30.08.2008 18:20

g70
 
Luge nemojkte da sporeduvate korg so roland.
Toa mu dovaga koko da pravite sporedba pomegu fiko i ferari.
Korg pa serija e nesto vo sporedba so g70 i e80 e obicmna igracka za mali deca.





Molim da se pridržavaš pravila foruma i da se potrudiš izražavati i pisati na srpsko-hrvatskom. Molim samo bez uvrede. Hvala !

tesla 30.08.2008 21:58

opet ovaj ti nemas pametnija posla???? Napisao covek dva posta i oba ista........
vidi care meni moj "fićo" ide ko zmaj a znam jos neke "fiće" koji cepaju bolje nego mnogi ferariji tako da batali te stvari dok ne bude kasno..........
Tesla

mimiki 01.09.2008 19:10

Slazem se s teslom!!!


Trenutno vrijeme na Forumu 06:09

Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org