YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum

YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum (http://www.yu-midi.org/forum/index.php)
-   Yamaha (http://www.yu-midi.org/forum/forumdisplay.php?f=14)
-   -   Tyros 3 (http://www.yu-midi.org/forum/showthread.php?t=8846)

jeftabgd 05.04.2009 22:50

Tyros 3
 
Proslo je vec nekoliko meseci otkad je izaso T3,a nema nikakvih komentara ljudi koji su ga kupili.Bilo bi lepo da se postavi neki demo i sl.

b.o.Y.c.h. ČK 06.04.2009 23:07

heh,T3...Ja samo mogu reć da su me doslovno terali iz radnje dok sam ga sprobavao, nisam se mogao odlepiti od nje...žao mi je što nema vlastite zvučnike, pa kupci koji su gledali nisu mogli čut kako sviram :) jer sam imao slušalice...

ognjen-ogy 06.04.2009 23:10

Hoćeš reći da si tako lepo svirao, da bi se rasplakali da su te čuli :D ... ;)

b.o.Y.c.h. ČK 06.04.2009 23:27

da,hehe...Da zamisli da sviram kolo a ljudi oko mene plaču ko deca...Dobro neću kvarit temu ;)

ognjen-ogy 06.04.2009 23:33

=))=)) .... To je situacija za naslovnu stranu hahha ... ide užičko, a oni plaču ... =)) =)) :lol:

Tyros&Korg 07.04.2009 17:28

u principu ti nema velike razlike izmedzu T2 i T3. Bubanj sekcija zvuci jos malo bolje nego na T2, ali ovisi kakvu muziku sviras. Za zabavnjake ima par novih ritmova a i semplova. Kroz Super Articulation dobivas kod nekih semplova fine efekte. Za muziku, koju 95% od nas ovdje svira, ga moras i ovak napucati sa ritmovima.Jedina mana mu je da ne cita semplove od T2 (.tvn .vce), tako da mi sada tu stoji i sviram dalje na T2. Valda se mora konvertirati, ali nisam jos skuzio kako i s´kojim programom.Tako da kad bi postavio demo isto ti je kao da ga odsviras na T2. Bar za sada...hehe ...pozzz..

svrakan 07.04.2009 17:44

Moje misljenje je da su malo u Yamahi zeznuli stvar,o Tyrosu necu nista lose reci,jedino su jako brzo pustili T3 u prodaju,zatim zeznuli su to sa formatom semplova i za tu cenu je trebao ipak da bude od kvalitetnijih materijala,a za to malo funkcija sto ima vise, ljudi se bas ne odlucuju za prelazak na trojku to vam pricam sad kao prodavac muzickih instrumenata,nego ostaju na T2,kupuju ga oni kojima je nov sint stvar prestiza,i koji mogu da ga priuste,a za razliku cene izmedju T2 i T3 Yamaha je morala vise da nabudzi T3.

makso68 08.04.2009 14:05

Slažem se sa Svrakanom,u potpunosti.Nema on puno boljih stvari nego T2,za tu razliku cjene,a sa kompaktibilnošću semplova su baš zeznuli stvar.Što se izrade tiče,materijali su,poslije PSR 9000 pro,sa svakim modelom sve lošiji.Pozdrav!!!

alenmo 08.04.2009 15:44

u potpunosti ste u pravu..ja vam samo mogu reci iz svog iskustva jer direktno radim sa prodajom tyros klavijatura da dosad nisam imao nijedan kvar niti reklamaciju od kupaca...tako da bez obzira sto je dosta plasticna izrada,tasteri i elektronika je na vrhunskom nivou

Vihor 09.04.2009 20:45

Kod yamahe mi se stvarno svidja sto nema ovoliko peripetija kao sa korigom (steta za korg), sve radi ok i ne steka. E sad zasto se to desava na PA modelima....stvarno ne bi znao! Poz


Trenutno vrijeme na Forumu 00:08

Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org