YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum

YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum (http://www.yu-midi.org/forum/index.php)
-   Svaštara (http://www.yu-midi.org/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Youtube i ostali interesantni klipovi (http://www.yu-midi.org/forum/showthread.php?t=3478)

zeljko 03.09.2012 01:44

Ma to je se on nasalio..Ono kao da ispita svoje ucenike da li su primjetili da je rekao pogresan akord,da vidi da li ce koji od njih primjetiti gresku....To je i meni radio jedan ucitelj sto je predavao matematiku kad sam isao u osnovnu skolu:D=))=))=))

Vex 03.09.2012 01:54

Ma kako da ne,sve se plasim da se nasalio... Kontam ja tebe Zeljko,ali sa nekim stvarima se ne treba saliti... Zamisli da te uciteljica u skoli u startu naucila da su 2+2= 7 ? :"> 8-}

zeljko 03.09.2012 02:01

Ili sexu umjesto matematiku...auuuuuuuu sad bih bio drugi Kazanova DR.Nesa=))=))=))

Dell 03.09.2012 10:58

Sjecam se price asistentice iz matematike na prvoj godini, kaze u Zagrebu bio neki stariji profesor matematike u osnovnoj skoli i uvijek jednom godisnje bane savjetnik kao da vidi kako on to s djecom. I sad dosao savjetnik i profesor na tablu napise 1/3+5/6. I sad normalno da bi trebalo nac zajednicki nazivnik/imenilac za 3 i 6 i tako javljaju se djeca da izadju i urade. Izadje prvi zbroji 1+5=6, 3+6=9, rezultat 6/9 'ladno. Savjetnik zinuo, ceka profesora da ispravi, kad svaki redom koji se javlja isto tako radi, samo zbroji brojnik s brojnikom i nazivnik s nazivnikom. I na kraju sata savjetnik govori profesoru, pa kako to ucis djecu ne ide to tako, a profesor ce njemu, ma znam ja kako to ide, nego ovako djeci lakse da rade, pa ih ja pustim :lol: :lol: :lol:

bokivelik 03.09.2012 16:29

....
 
Citat:

Originalno postovano od Vex (Post 223293)
@ bokivelik : ovakve treba zakonom zabrainti... Ovakvi turoriali su opasni... Rukovodi se neko ovim i ostane sakat za zivota :-( jbt hvata A dur a kaze da je to F :banghead: a o samom tutorialu da ne pricam... Ovo "kolo" sto pokazuje moze ladno da snimi kao svoje :O

Nije to jedini tutorijal pogledaj ostale i procitaj komentare ispod.=)) Sve je uzalud on je ubedjen da je tako.:-O Sad jbg neznam dali se zeza ili ne procenite vi pa recite. A zakon ne postoji ni za one velike kriminalce kamoli za ovako nesto.

zsimonovic 03.09.2012 17:08

Dobar mu ovaj Mercedes,jedva prepoznah sta je...I covek ladno pravi tutorijal za youtube...Nije zezancija nego covek ne zna bolje i to je...A ovaj sa harmonikom jos zesci.

gagan 03.09.2012 21:52

Hahahaha , ovo je extra , gotovo odlucio sa da se prijavim za casove umetnickog sviranja


TUTORIAL Saban Saulic - Uvenuce narcis beli by Korgmaster1
You need to upgrade your Flash Player

cim prva tezga bude , ima pevaca da nateram da peva ovu pesmu , iz ritma koji je na snimku hahahaha,

VUNIMRAV 03.09.2012 22:18

Dell!8-}...ee moj Satriani,ti si na...o,od matematike,ovih dana,al sta da ti radimo:confused:,uz,tebre smo,ali mani se ovih dana YU-MIDI-A.

gitar 03.09.2012 22:21

Citat:

Originalno postovano od gagan (Post 223369)
cim prva tezga bude , ima pevaca da nateram da peva ovu pesmu , iz ritma koji je na snimku hahahaha,

Jednostavna stvar, samo piči u 7/8 =))

VUNIMRAV 03.09.2012 22:24

gagan;
Prvi dio::rotflol:,a drugi dio;~X(,ali tip je ozbiljan!!!,i pored Mol-Dura zasluzuje ovaj smajlic::B


Trenutno vrijeme na Forumu 13:21

Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org