YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum

YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum (http://www.yu-midi.org/forum/index.php)
-   Svaštara (http://www.yu-midi.org/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Hajde da se zalimo! (http://www.yu-midi.org/forum/showthread.php?t=7897)

sinisa 18.01.2016 19:53

Dam oglas za pevaca i napisem : " Potreban pevac za rok, pop, folk od 22-35 godina iz Temerina, Novog Sada ili blize okoline"

i javlja se lik =))

Suzana Krstivojevic
si i z bg a

Sinisa
Nisam iz BG,trazimo pevaca iz Novog Sada ili Temerina,u ostalom tako pise i u oglasu.

Suzana Krstivojevic

druze ako si ti mislio da mozemo da saradjujemo i da imamo svirke samo u temerinu i novom sadu.... onda si se grdno zeznuo. pun sam svadbi od crne gore do austrije,a tek sada vidim koliko si ozbiljan u poslu

Sinisa
Kao prvo:
lepo pise iz Temerina ili Novog Sada,sto znaci TRAZi SE PEVAC IZ JEDNOG OD TA DVA GRADA ILI BLIZE OKOLINE. Ti postavljas pitanje jesam iz BG sto znaci nisi ni procitao oglas. Upravo zbog ozbiljnosti posla koji sledi clanovi benda moraju da budu iz Ns ili okoline zbog redovnih probi koje ce biti 2 puta u toku nedelje i na kojima nema izostanaka jer se radi za Macak Misu.

Kao drugo ja nisam nista mislio niti kontaktirao tebe nego ti mene sa glupim pitanjem na koji vec postoji odgovor u samom oglasu.


Suzana Krstivojevic
dobro pametni jer ti mislis da ja nemogu da dodjem u tvoj kraj sta si ti u zimbabveu ne kapiram


Dalje nisam hteo da se nastavljam sa njim vidim da je lik zreo za Dr. Laza Lazarevic ili je pobego od tamo.Kakvih sve likova ima ja ne verujem,danas vise ne mozes da das ni oglas, a da te ne spopadne neka budala... :(

rolandx 18.01.2016 20:07

Z Mačak Mišu... koji je naziv benda ili je tek u najavi? Znam dosta kolega koji sviraju u bendovima kojima je on menadžer :D . možda je Miša mogao da vam nađe nekog ?

sinisa 18.01.2016 20:11

Tek u najavi... Trebali smo već da počnemo sa probama, i da se sastanemo sa Misom ali nam pevac završio u zatvoru tako da sad to sve stoji do daljnjeg.

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока

Milan$ 18.01.2016 20:11

ahahahah vrh prepiska, lik je pobedio, lil gospodja/gospodjica sta li je vec...odmah s neba pa u rebra - "ako si mislio ovako da saradjujemo"=)) ima ih svakakvih :D

sinisa 18.01.2016 20:18

"Ako si ti mislio da možemo da saradjujemo" zamisli, kao da sam ja kontaktirao njega i predložio mu saradnju... :D Ovako nesto moze samo meni da se desi.. :)

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока

EmirTotic 19.01.2016 16:21

Ništa čudno, hajde nepismenost je već nešto na šta je svako oguglao, ali fali osnovne kulture danas mnogo. :) Ko ne zna šta će sa svojim životom, on se uhvati mikrofona i prosipa pamet. Takvo vreme došlo jbg.

Amater_svirac 19.01.2016 17:26

Ha ha
 
Sinisa, tebi bolje da ne postavljas oglase vise, vidim i onaj predhodni sto ti se javio tip za Tr kome trebaju matrice za svirke a nije muzicar a onda sad ovaj sto se javlja "za saradnju"... Bas te krenulo:lol::lol:


Trenutno vrijeme na Forumu 20:04

Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org