YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum

YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum (http://www.yu-midi.org/forum/index.php)
-   IT Sektor (http://www.yu-midi.org/forum/forumdisplay.php?f=23)
-   -   COD4 live (multiplayer) (http://www.yu-midi.org/forum/showthread.php?t=12606)

grandia 21.01.2010 13:40

COD4 live (multiplayer)
 
nadam se da imamo i dosta kolege koje u slobodno vreme igraju po malo ovu igricu tj. Call Of Duty 4 ...

mene mozete tamo u COD4 v. 1.5 kao "master G4S AUT" pronaci, igram najvise FFA u HC mode ... za one koji ne znaju: free for all hardcore mode

za zeljka znam da igra ovo il bese sad preso vec na COD6 MW2 :D

ima li jos koga ovde na forum, da igra COD4 ?

pozdrav

dekipa 21.01.2010 18:06

Granida druze ja sam igrao singl.
Ajde kazi mi koliko se placa ili vec na kom fazonu furas multi p.

Ace 21.01.2010 18:45

ja sam strastveni igrac na Call of duty, pominuo sam sve delove od igre. Al aj grandia kazi mi molim te koliko megabajta otprilike trosi multiplayer igranje. Ako je isplatlivo igracemo.
Inace ova COD 6 modern warfare 2 nije mi ostavila neki utisak, COD 4 modern warfare je bila bolje pored meni.

grandia 21.01.2010 20:49

deki

nema nista da se placa! kosta te jedino tvoje vreme :)
al mislim da nije toliko strasno, ja igram skoro svaki dan po sat, dva ...

potreban ti je samo neki malo bolji prikljucak-interneta, hocu da kazem da ti treba malo bolja brzina ako zelis da igras a da ti bude moguce da igras bez latencije ... igraca ima iz celog sveta, a mislim da su shvabe najvise po broju ... moze da se koristi i mikrofon preko x-fire, al ne mora, moze da se chatuje dok igras online ... serveri su free a mozes i sam da otvoris svoj server tj. ti si host i ti odlucavas pravila igre kako ti zelis ... to je i najvaznije, da se pridrzis pravila il bolje da znas sta je zabranjeno, jel dobijas BAN za sekundu i bez razloga.

isti fazon kao kod drugih igrica "shooter" - imas razlicite mogucnosti za multiplayer, kao: FFA (free for all, svako za sebe) TDM (team death-match) SABOTAGE (jedni cuvaju drugi su teroristi) itd. ...

igranje preko multiplayer ne kosta nista kao kod WOW il slicne multiplayer igrice, jedino to sta provajder za korist interneta naplacuje.

pocinjes kao jednostavni vojnik i u toku igre dobijas sve vece i vece cinove a naravno i bolju opremu/oruzje ...

mozda ovo nekome zvuci nenormalno, al ja relaksujem kad igram COD4 :lol:


@acekorg

zao mi je druze, to ne mogu da ti odgovorim i ako bi rado hteo - ne znam koliko trosi al verujem da nije malo - tu bi trebao da imas onaj FLATRATE

znaci, jos jednom, igranje ove igre preko multiplayer ne kosta nista, jedino to kod vaseg provajdera - u slucaju da nije flatrate ...

pozdrav

zeljko 21.01.2010 22:31

Vidi,vidi momci igraju cod 4 bas fino..ja sam ga vec izbrisao sa kompa posto igram ovaj novi modern varfare ali nije problem da ga ponovo instaliram pa da idemo da makljamo svabe.
Samo da kazem ova nova igra nije isto losa,samo se treba navic kao sto je bilo i sa cod 4 kad sam prvi put poceo da igram.
Jedino sto mi se ne svidja kod cod 6 je to sto nisu serveri kao prije da mozes sam da biras gdje i skim da igras jer se ulazi u igru preko Steama ali ima jedan nacin kako se i to moze srediti,tako sto se napravi tako da skim hoces da igras zajedno memorises kao prijatelja i uvijek vidis kad je online i mozes da ga pozoves ili on tebe da igrate zajedno.Neznam da li sam ovo dobro objasni ali igra je ubija.:DPozdrav

dekipa 22.01.2010 00:26

Ma ok Grandia brate, razumem te.
Ja sam do skora igrao COMBAT ARMS EUROPE, neznam dal si ti probao.I tamo je free registracija, ima uvek slobodnih servera i pici.
Imam instaliranu CoD 6 i dvaputa sam je odigrao u singlpl.
Ajde ako me ne mrzi instaliracu CoD4 pa cemo se cuti.
Pozdrav!

Ace 22.01.2010 00:33

Ma bojim se da ne bih prolupao mnogo od internet saobracaja jer imam 10gb mesecno a trosim uveliko. Inace sve delove na COD sam odigrao u single player modu. A skoro sve sam i odigrao i na veteran mode osim 5 i 6 deo. Mrzelo me. I hocu igrati sa pravim vojnicima, al videcu raspitacu se po drugarama koliko trosi interneta pa ako odlucim igrati javicu vam :D
pozz

ружица 22.01.2010 18:22

da li ce raditi ta igra na GeForce 6800 XE, 1gb RAM, 2.0 mhz?

grandia 22.01.2010 19:42

@deki

videt ces koliko ta igra vise interesantna kad je igras sa realnim igracima nego protiv kompe ... ;)



@acekorg

to je dobra odluka brate, il probaj barem sat dva, pa mozda imas neku mogucnost da vidis kolko internetsaobracaj si tokom igre potrosio ... mozda ce i radnici provajdera biti ljubazni da ti kazu kolko si vec potrosio ...

inace, nadam se da se ne ljutis, ako si vec odigrao sve delove u single ti bi trebao da budes "RAMBO" u multiplayer:lol: shalim se druze

bash to je interesantno kad igras u multi, jel to su pravi igraci a ne pogramirane figure, a svaki igrac ima svoju taktiku - ma da ima i dosta kretena koji pokusavaju da cheatuju tj. da na lopovski nacin pobedjuju ...

@ruzica

verujem da bi bilo moguce al u losim detaljima, procesor je ok al RAM bi mogao biti veci ... ako sam tacno citao po netu, GF 6800XE akceptira DIRECTX 9.0c (to je mnogo vazno!)

a treba ti i 8gb free mesto na HD ;)

nadam se da sam malo mogao pomoci:)
pozdrav

Simke 22.01.2010 19:52

ajde ostavite neki IP od nekog "FREE FOR ALL"servera gde ne treba punk buster,i gde mogu svi da udju i igraju...evo na ovom serveru sam uglavnom 68.232.171.89:28960


Trenutno vrijeme na Forumu 12:08

Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org