YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum

YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum (http://www.yu-midi.org/forum/index.php)
-   Demo snimci (http://www.yu-midi.org/forum/forumdisplay.php?f=76)
-   -   gagan - Demo Snimci (http://www.yu-midi.org/forum/showthread.php?t=14448)

VUNIMRAV 05.04.2016 21:21

Maaaa,daj da razbijeeeeem!!!!!

gagan 04.01.2018 05:52

Demo Korg
 
3 Privitaka
Veliki pozdrav svima na ovom sajtu , i da im pozelim srecnu novu 2018 godinu !!!
Od nedavno sam se ponovio kupio sam Korg PA 700 Klavijaturu , i sad je polako sredjujem ....Eto i ja sa yamahe na korga ,,,, postavljam dva snimka .... heheh al posto sam ja dvojkas , prvo jednu , pa drugu dvojku , i posle jedna rumba ,,,,
Bacite koji komentar ...:lol::lol::lol:

VUNIMRAV 04.01.2018 11:25

To ti je kao da si prešao iz Barse u neki japanski klub!!Da nije brojeva,svi isti!!!!
Šalim se,meni to zvuči jako lepo,pogotovo dvojke,ali njih si ti imao i na običnom PSR!!?
Dodato:
Još ćeš i mene nagovoriti da pređem!!!

vadexfly 12.01.2018 17:36

Super zvuci, cujem da su brma ritmovi, koristio sam brmu mozda 2 godine i jako mi je dosadilo tako da sam morao da predjem na neke drugacije ritmove, da osvezim malo i klavijaturu i usi, i mogu reci da mi je sad mnogo lakse :D pogotovo kad cujem brmu na pa3x, mislim da taj instrument moze da zvuci mnogo bolje od brme ali dobro.. mozda ljudi stvarno nemaju vremena da se igraju toliko sa tim stvarima, ako se ne varam pa700 moze da prima od pa4x, jel da?

yamahapassion 15.02.2018 00:06

Gagane jel bi mogao dobiti nekako ovu rumbu sto si postavio. sve sa DK? hvala unapred

gagan 15.02.2018 09:44

Da prima od pa4x stanje ,,,,, upravo zavrsavam set , pa cu ga prezetovti .... hvala na komentarima
Dodato:
Moze drug ce ti posaljem ....

makso68 16.02.2018 22:10

Probavao sam nedavno PA 700 i Roland EA7.Pobijedio je Roland EA7,kojeg sam kupio.Korg mi nikako ne miriše.Kad sam prvi i jedini put prešao sa Yamahe na Korga bio sam skroz sjeban sedam dana,dok nisam prodao PA 2 i ponovo kupio Tyros 3.Bez uvrede,ali meni to ne zvuči ni blizu kao Yamaha.Pozdrav i svako dobro!

Poslano sa mog M3s koristeći Tapatalk

gagan 17.02.2018 21:51

Da u pravu si , al ,,,,, dobro poznajem tonsku tehniku , tj freqence ,,,, znam sta mu fali , dodacu to i ima da radi ko singerica
Dodato:
Samo da kazem da je kod korga ranijih generacija , nedostajalo ono naj vaznije , a to su efekti koji se mogu dodeliti posebno u aranzeru , a naj bitnije je famozni bubnja tj dobos , dobosi su katastrofa na vecini setova sto sam presluso ,,,,, ja sam pronaso jedan dobar dobos u njegovoj rom sekciji i malo samo dotero mi i radi ko top ,,,,, hvala makso na lepom komentaru

makso68 18.02.2018 16:03

Veliki pozdrav druže,svako dobro.Da ti zaradiš sa njim što prije Yamahu Genos

Poslano sa mog M3s koristeći Tapatalk

gagan 19.02.2018 06:20

Eja se oteraui serpi i lonaca iz brma set , umesto njih , svira dobos ludwing ,,,,, ekstra mi radi u svim ritmovima ,,, cim ga skockam postavicu demo snimke


Trenutno vrijeme na Forumu 13:11

Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org