YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum

YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum (http://www.yu-midi.org/forum/index.php)
-   Korg (http://www.yu-midi.org/forum/forumdisplay.php?f=12)
-   -   Sound na PA 500??? (http://www.yu-midi.org/forum/showthread.php?t=8883)

Pajke 08.04.2009 14:46

Sound na PA 500???
 
Ja sam početnik i skoro sam uzeo KORG pa500. Juče sam ga prikačio na ozvučenje........i........katastrofa.....kao igračku da sam priključio...:(....Sta da radim?




Hvala unapred...:)

milan_lekic 08.04.2009 14:48

pa prvo ubaci neki narodni set za pocetak naravno ako ga vec nisi

svrakan 08.04.2009 14:51

Pre svega pitanje kako si ga namestio na razglas?

makso68 08.04.2009 15:26

Moraš ga izmiksati na ozvučenju,ne na slušalice ili na njegove zvučnike.Dakle,funkcija:speakers off i samo slušati šta izlazi na razglas.Mora izaći dobro.Pozdrav!!!

mimiki 08.04.2009 16:37

verovatno nisi nista ubacio u njega jos,nijednu boju,svaka klavijatura dok je ne sredis kad kupis novu zvuci malo "tupavo" ,imas ovde na download-u nesto za njega pa probaj to da ubacis.te fabricke boje su uglavnom bez efekta i zvuce malo piskavo i bzv....

Pajke 08.04.2009 17:27

Hvala svima!!!!:d:d:d

wall 08.04.2009 18:07

Ja ne razumjem ove ljude kupuju instrument bez da ga probaju , bio si u dućanu probao ga na razglas i na njegove zvučnike i sad mu ne valja?Tko je tu blesav ako neznas da ispitaš instrument povedeš nekoga tko zna.Pozdrav svima

Ajde ti malo perouči pravilnik!!! Ovaj sajt nije mesto gde ćeš se na takav način obraćati drugim korisnicima!!!!

dalabu 08.04.2009 18:13

Samo polako,svaki sintisajzer kad tek kupis je kao igracka jer nije sredjen za ono sto ti zelis,znaci prvo se smiris i potrazis ovdje neki setic pa onda polako pocnes sredjivati jedno po jedno i za pola godine bice to paklena masina i neces plakati za parama koje si ulozio heheheheh Ima ovdje dosta obkasnjeno i napisano vezano za pa500 a ima i dosta clanova koji ga vec duze vremena imaju.stupi sa nekim u kontakt i bice ti lakse odmah!

toni-bt 08.04.2009 19:41

ej druze ne ocajavaj bice sve u redu,nije ti uvo naviklo na novi saund ,treba malo da ga posredis i da se naviknes i bice dobro ,ja svaki put kad menjam klavijature osecam se da sam se zajebo ali to kratko traje ,za par dana nadzes neko ko ce ti pomoci za pocetak i krenuo si sa mrtve tacke ali obavezno procitaj upatstvo 2-3 puta i uradi sam sta tebi treba,i pisi kad ga sredis,dobra je ta masina

Zeki@Veki band 08.04.2009 21:32

Pozdrav kolega! Povukao si pravi potez sa kupovinom Korg PA 500, veruj mi na rec. Kada krene na razglasu ritam sekcija i ti se ukljucis sa solo deonicom, prelaz.... pa forspil, a tek glas kada pustis, svejedno ti ili neko sa tobom, ima krv da ti prostruji mnogo brze, a osecaj je neuporediv sa bilo cim.....ozarena lica i otvorena usta slusalaca, od ushicenja.......nemaju cenu!!! To se zovu dobre vibracije. Samo sviraj i uzivaj!


Trenutno vrijeme na Forumu 17:39

Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org