YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum

YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum (http://www.yu-midi.org/forum/index.php)
-   Komentari i Pitanja (http://www.yu-midi.org/forum/forumdisplay.php?f=18)
-   -   YU-MIDI Zurka 2011 (http://www.yu-midi.org/forum/showthread.php?t=18234)

MikiB 30.03.2011 06:35

Kome ili gde treba da se prijavimo?

lagunabend 30.03.2011 15:47

Ja bih da se prijavim javite kako

Dell 30.03.2011 19:42

posto skoro 100% idem i ja, i to putem zeljeznice, neka mi se javi neko ko bi isao isto, npr. iz sarajeva ili ko je usput

Vaxter 30.03.2011 19:44

Dakle, definitivne informacije su:

12.04.2011.
www.kafanacirkovic.rs
Predjelo, čorba, glavno jelo i salata su 13e po osobi.
Piće nije uračunato.
Skup svatova u 16h. :))
Svi zainteresovani da se prijave Milanu, Vuletu ili meni privatnom porukom najkasnije do 9.04.2011. uveče, kako bi smo mogli prijaviti tačan broj ljudi koji će doći.
Novac bi najbolje bilo uplatiti na Milančetov bankovni račun, na koji se uplaćuju i donacije, samo sa naznakom da je za YU-MIDI Žurku.

Banca Intesa

Mirković Milan
Supovačka 3
18000 Niš

Broj žiro računa : 160-5400100677730-20
mob.tel. 069/798349


P.S. Broj mesta je poprilično ograničen, tako da se prijavite na vreme. :)

nesaband 30.03.2011 20:22

ja cu doci na skup ali ne zelim da placam veceru i ostalo.
ako budem zeleo nesto da pojedem i popijem ja cu to platiti.

Ovo je jako visoka cena za meni obzirom da je velika ekonomska kriza.
Ne zelim da me dere neki ugostitelj.
preterao je sa cenom,to je moje subjektivno misljenje.

Ako je moguce doci bez placanja tog menija ja cu doci.

milanceshow 30.03.2011 20:55

@nesaband
Naravno da mozes doci!

nesaband 30.03.2011 21:15

ok,onda se vidimo na zurci!!!!
pozdrav

Vule 31.03.2011 01:52

ja cu samo da se nastavim na Vaxtera sa jos nekim objasnjenjima,cisto da bi vam sve bilo jasnije:

Cena kompletnog Menija je kao sto Vaxter rece 13 eura ili 1300 dinara,u to ulazi hladno predjelo,sir,kajmak,prsuta,proja,itd...,vrlo bogato napravljeno,Domaca Corba i nakon toga Mesano Meso takodje vrlo bogato spremljeno sa salatom po izboru. O svemu ovome se mozete informisati na sajtu restorana kao i o cenama pica itd. Pice nakon svega toga ide normalno kao u svakoj kafani,sto popijete platite i to je to. Cene su takodje vrlo pristojne.

Sve ovo je bitno prvo iz razloga kapaciteta restorana koji nije velik i da bi se znala postavka cele price trebalo bi nekoliko dana pre skupa da se obave rezervacije i da sve to bude kako treba. Drugi razlog za ovakvom pricom je takodje sto je u toku post i mozda neko od kolega posti i za njega treba da se organizuje drugaciji meni,takodje ce doci i kolege koje mozda ne jedu svinjsko meso,pa da se i tu obavi priprema itd...ima stvari o kojima treba povesti racuna na vreme da bi na zurci sve islo kako treba.

Muzika je komplet organizovana takodje,to sam valjda vec napisao negde,vise se i ne secam :lol: i neka to bude malo iznenadjenje,bice i nekih pokloncica za clanove itd...za sada ono sto znamo sigurno da je cela uprava YU-MIDI-ja tu,neko dovodi i supruge sa sobom,povedite i vi vase, tako da je jedan sto za petnaestak ljudi vec postavljen ( neki na zalost ne mogu da dodju ovoga puta ali planiramo da ovakvi skupovi postanu tradicija )...jedino sto mogu da kazem,dobrodosli :)

Belja_SO 31.03.2011 04:12

ja bi isto dosao ... ajde ako ima kolega iz sombora ili okoline,a koji bi hteli da idu nek mi se jave,pa da se organizujemo... Al sto se tice cene malo je puno al ok :) bitno je druzenje :)

Simke 31.03.2011 10:54

99% dolazimo ja I nesaband zajedno,ali javljam blagovremeno...


Trenutno vrijeme na Forumu 04:48

Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org