YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum

YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum (http://www.yu-midi.org/forum/index.php)
-   Ketron (http://www.yu-midi.org/forum/forumdisplay.php?f=63)
-   -   Interni club - "Ketronaši" (http://www.yu-midi.org/forum/showthread.php?t=2848)

gnovako8 01.10.2008 00:21

pozz. evo da se pohvalim kupio sam ipak Ketrona sd1 e sad imam za njega i semplova i ritmova ,ali me zanima dali netko ima isto da se mijenjamo. i jedno pitanje kako da lupiram tamburu u wav formatu je, dali ce radit ok, mislim znam lupirat nego tamburu je tesko dali ima neki nacin :rolleyes:

BasariStudios 01.10.2008 21:31

Svidjal ti se?

gnovako8 01.10.2008 22:27

nego sta radi odlicno imao sam ja prije X1 ketron,ali ovo je ipak malo mocnije i ljepsa klavijatura ,moram jos nabavit koji sempl, imam nesto, ali bi malo probao i drugo pozz.

gnovako8 24.10.2008 13:27

Ketron Sd1 uputstva na HR
 
evo ljudi nabavio sam uputstva za Ketron Sd1 na HR. budem stavio na download imam jos par stranica da ih skeniram mislim da ce dobro doci
pozdrav.

djandjer 26.10.2008 23:47

Stavi na rapid pa da svi iskoristimo, javi mi se na mail. Hvala

Vaxter 28.10.2008 02:27

Zashto na rapid, kada postoji download centar za tako neshto? ;)

gnovako8 28.10.2008 10:21

Pozz. ljudi ja sam stavio na za download uputstva za Ketron ali ih nevidim zasto

zikoni 11.06.2010 14:36

solton ms100
 
ej drugari uzo sam skoro po prvi put soltonovu klavijaturu ms100 sa hard diskom i mogu da vam kazem da sam generalno odusevljen zvukom a pogotovo ritam sekcijom bubanj i bas se cuju fenomenalno te sto ima i 4 izlaza.e sad jedno pitanjce na nekim ritmovima koje imam ne svi se cuje prilikom reprodukcije sustanje krcanje itd neznam kako to da resim i u cemu je to problem.

moky102 30.12.2010 23:56

Citat:

Originalno postovano od SNAGALJUBAVI (Post 23614)
za ritmove nemas problem javi na e-mail kad ces biti uz comp i ide na rapid i to 500-tinjak od toga sigurno 200-tinjak org radenih ritmova sa uvodima itd.za sd1 samo load i save u user pod broj i dodjelis instrumente koje zelis i naravno pratece vocale! Ali to su sve pvt.uradci koji su neki radeni na cubase a neki su sa style workom izvadeni iz tudih midi files. Mislim da je grijeh umati sd1 a pustiti midi jer sa sd1 sigurno mozes mjenjati neke iz benda sigurno a one druge odradis ti. Prosjecan gitarista i prosjecan bubnjar i basista nebi smjeli parirati ovakvoj poput sd1 masini. Ipak je to makina od koje svi bjeze ali iz razloga sto ima puno za uraditi na jednom useru ali zato kad ga save jednom mnogi muzicari stoje ispred sale i pitaju kako se zove band dok ne vide na to jedan samara. Ja trenutno sam u nekom prelaznom razdoblju pa radim na rolandima i oni stvarno nisu losi i imaju svoje kvalitete ali ko jednom uzme sd seriju tesko odlazi od nje mislim na ketrona jer tesko tesko je naci da toliko org semplova postavis u ritam masinu. Evo ja i veceras kopam po rolandima u nadi da nadem priblizan stratocaster itd ali jednostavno sve je drugacije, mada su i gem i korg dosta dosta blizu nisu uspjeli kao niti roland doci do ovoga sto je audya evo sad pokazala na trzistu. i iskreno se nadam da do kraja 1 mjeseca moja stize, mada ketron sporo pusta na trziste jer je bio plan da ce tek na ljeto van morali su pustiti ranije

pozdrav, meni su isto potrebni rimovi i samplovi, kako bi ih isprobao na audy-i. dali bi mogao i meni dostaviti? skoro sam kupio audyu, pa jos neznam kako treba ucitati samplove, ali znatizelja je jaca od mog neznanja.

miretalija 24.05.2011 03:57

Ketron
 
Izuzetno kvalitetni aranzeri. Koji nikad i nisu imali low-price modele. I ne treba da imaju! Ketron je prica za sebe.....
Dodato:
...u svemu bolji od konkurencije. Pametno konstuisan..izuzetno kompaktan. I sto je najvaznije bez hendikepa .....jer sta god pozelis od sprave on ti jednostavno to ispuni. a tek da ne pominjem situacije kad odsviras neku svirku na aranzeru a pevaci ti kazu na kraju da nemaju osecaj i da im se cini kao da je tu bio ceo bend. Kakva su vasa iskustva?


Trenutno vrijeme na Forumu 06:10

Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org