YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum

YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum (http://www.yu-midi.org/forum/index.php)
-   Svaštara (http://www.yu-midi.org/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   imate li omiljenu pesmu? (http://www.yu-midi.org/forum/showthread.php?t=6325)

neconix 23.10.2008 21:11

Jel mora da bude narodnjak?;)

Ako ne mora onda:
1.Sarah Brightman & A.Bocelli - Time To Say Goodbye
2.Kemal Monteno - Pahuljice moj
3.Bonnie Tyler - Total eclipse of the heart

A ako mora narodnjak onda:
1.Zasvirete mi calgii
2.Niz polje idu babo sejmeni
3.Savo Radusinovic - Covek Sa Koferom U Ruci

Enes-am21 23.10.2008 22:27

joj ima ih...
od novijih pravo mi se svidja od Nikole rokvica - Al nema nas, ali ona zabavnjacka verzija...
od ace pejovica volim pjesmu Dobra vila, zatim Aca Lukas - udari prva, od Ljube volim:
nisi znala za bol srca moga, nema tuznije sudbine, da te ljubi da te mazi, a ti jos me volis...
od starijih pjesama mi se svidjaju:
Zoran Gajic - nisam te se nagledao... joj mrsko mi nabrajat...

gibanica 01.11.2008 11:54

Citat:

Originalno postovano od harepa50 (Post 54449)
Asim Bajric - Ajso moriAsim Bajric - EminaJuznjacko: Ej otkad sam se rodio, sklonite case sa stola, sudbina me na put salje, gori gori srce, spasi me samoce, simpatija, itd. itd. (vecina poznatih juznjackih pjesama)Asim Bajric - Sine mojSevdah...Nesanica - Nikola Kojo (Tema iz filma "Ivkova Slava")Cira- FenomenalnoFazlija - Viski koka kolaHalid Beslic - MiljackaSaban Saulic - Kole pijei jos mnooge druge...P.S. Pjesme nisu poredane po rednom broju, 1,2,3,4,5...nego su ovo pjesme koje sviram najvise@gibanica ta pjesma lepotica i sirotan, da li tekst ide ovako:na pola puta mi smo stali srece nismo mi imali bogatasu srce dali rastala se jednog dana ispod grana jorgovana lepotica od sirotana, ja mislim da tako ide

da to ti je lepotica i sitotan...strava je...

elvis 01.11.2008 12:42

..ovo su moje himne:savo radusinovic-nemoj nikad skitnicu da ljubis,saban-na njenom vencanju i zivot me vodi sudjenoj zeni,muharem-gitaro sviraj,sinan-sanjam i neverna si bila,dusan kostic-dodjoh da te vidim,luis-verujem ti..
uz ove se napijem dok ih cujem.....

harepa50 01.11.2008 13:50

Citat:

Originalno postovano od gibanica (Post 55809)
da to ti je lepotica i sitotan...strava je...

Da, jako dobra pjesma

vujanov 01.11.2008 14:29

Svaka od Djoleta Balasevica

jeftabgd 01.11.2008 14:37

Svaka 'overena' mi je draga a posebno 'Cik pogodi' za koju je jedan pokojni gospodin (Skole) dao 1000DM,i nije ni saslusao do kraja i pre dve-tri godine 'Devojka iz grada" za koju je covek dao 500e,i nije nista vise trazio.:D

medino 01.11.2008 15:13

bas ovih dana slusam "sacuvaj tajnu ljubavi moja",imam neki snimak gde sasa matic peva uzivo ovu pesmu i pokidao je kako je otpevao...svaka mu cast....

milanche007 02.11.2008 05:06

trenutno su mi omiljene pesme od kvake ZDRAVO ZDRAVO IMENJACE MALI
od tozovca OCI JEDNE ZNE i od rokvica matorog POLOMIO VETAR GRANE,mozda nemaju veze jedna sa drugom ali eto svidjaju mi se.;)

No.1 02.11.2008 06:37

Is This Love - WHITESNAKE


Trenutno vrijeme na Forumu 03:32

Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org